جوراب مردانه کتانی کاترپیلار مدل cat-mens athletic socks

2104

جدید

  •  جوراب مردانه
  • ساق بلند
  • جنس کتان
  • سایز 41-46

جزییات بیشتر

300,000 ریال

این محصول در انبار موجود نیست

 
بررسی تخصصی

جوراب مردانه کتانی کاتر پیلار cat-mens athletic socks

جوراب برای اولین بار توسط یونانی های باستان ساخته و استفاده شد.زن های این برده ها درطول روز با ابریشم این جوراب ها را می ساختند تا شوهرانشان درآرامش به کار خود برسد و سنگ ها ودیگر اشیاء به پای آنها آسیب نزنند. جوراب های برند کاترپلار با ظرافت خواصی ساخته می شوند تا درزمان پوشیدن احساس آرامش کنیم .الیاف استفاده شده دراین جوراب ها با عث شده تا درزمان کش آمدن فرم خود را ازدست ندهد وبه شکل اولیه خود برگردد . این جوراب ها با استفاده از حوله های مخصوص ساخته شده تا تعرق به وجود آمده در پای شما را جذب کند تا شما خیسی پارا احساس نکنید و بوی بد پا را ازبین میبرد. برخلاف تصور بعضی از افراد اتوکردن این جوراب ها باعث از بین رفتن الیاف آن ها می شود و فرم واقعی خودرا از دست میدهد.

برخی جوراب ها حساسیت زا هستند؟

برخی افراد به جنس خاصی از جوراب حساسیت دارند و باعث قرمزی و خارش پوست پا دچار می شوند. گاهی، آلرژی پوستی فرد ناشی از رنگ پارچه است و ربطی به جنس آن ندارد و به همین دلیل حتما در انتخاب رنگ دقت لازم را داشته باشید.

شایع ترین حالت آلرژی در این موارد، حساسیت به جنس کفش است. برای مثال در فردی که به چرم حساسیت دارد، با پوشیدن کفش چرمی و به محض مرطوب شدن جوراب در اثر عرق کردن و تماس پوست با چرم، علایم حساسیت مانند: خارش، قرمزی و گاه تاول و ترشح مایعات از پوست پا رخ می دهد.

جوراب قد تان را بلند میکند؟

برای تیپ خود از جوراب با رنگ هایی استفاده کنید که همیشه مکمل رنگ لباستان باشد. برای این کار باید بدانید کدام رنگ‌ها با هم هماهنگ هستند. بنابراین اگر در انتخاب رنگ شک دارید، رنگی را انتخاب کنید که با شلوارتان یکی باشد. تضادی که ایجاد می‌کند باعث می‌شود قدتان بلندتر جلوه کند. اگر رنگ جوراب با رنگ کفش یکی باشد، همین تضاد قد شما را کوتاه‌تر نشان می‌دهد. البته این قانون برای تیپ و استایل رسمی صدق میکند.

 
جزئیات فنی
محصول کشورپاکستان
تحت لیسانسامریکا
قابلیت شست و شوبله
ضد بوبله
سال معرفی و تولید2016
درجه کیفیتاورجینال

نوشتن دیدگاه

جوراب مردانه کتانی کاترپیلار مدل cat-mens athletic socks
  •  جوراب مردانه
  • ساق بلند
  • جنس کتان
  • سایز 41-46

نوشتن دیدگاه

30 محصول مشابه یافت شد

محصول کشورپاکستان
تحت لیسانسامریکا
قابلیت شست و شو
ضد بو
سال معرفی و تولید2016
درجه کیفیتاورجینال

منو

مقایسه 0