جوراب مردانه کتانی کاترپیلار workwear caterpillar socks

جدید

 • مناسب برای استفاده روزانه
 • مناسب برای تابستان
 • جوراب مردانه
 • ساق کوتاه
 • جنس کتان
 • سایز 43-46

جزییات بیشتر

250,000 ریال

این محصول در انبار موجود نیست

 
بررسی تخصصی

جوراب مردانه کتانی کاترپیلار caterpillar socks socks

جوراب مردانه کت :

بخش بسیار مهم  پوشش ما جوراب ها هستند که اکثر افراد به آنها بی توجهی میکنند ،جوراب ها یکی از آشکار ترین بخش پوشش ما هستند و اهمیت بالایی دارند. جوراب های نخی رطوبت پاهای ما را جذب میکنند و باعث میشوند درطول روز پای ما خشک بمانند. یک جفت جوراب بد باعث میشود اخلاق انسان به طور کلی عوض شود!خیلی از افراد این جمله را به تمسخر میگیرند ولی با کمی تحقیق به نتیجه آن پی میبرند. در حالیکه یک جفت جوراب خوب می‌تواند بسیار مفید باشد. با استفاده از جوراب های ساق کوتاه کاترپیلار راحتی را در هنگام کار حس کنید این جوراب ها از جنس الیاف طبیعی کتان که هوا را از منافذ خود عبور داده و از ایجاد بوی بد جلوگیری میکند و در رنگ های مختلف است که باتوجه به لباس های خود میتوان ان را ست کرد.

جوراب خنثی:

جوراب های خنثی به دلیل رنگی که دارند برای محیط های رسمی بسیار مناسب هستند. اگر قصد دارید دریک جمع خیلی شیک به نظر برسید تنها کار لازم این است که جوراب را با تم لباس های خود ست کنید، نه با کراوات، شال گردن و… قانون دیگری که باید به آن توجه کنید، تطبیق دادن بافت‌هاست.جوراب براق به شلوار سبک براق ست میشود، کتو شلوار پشمی با جوراب براق هیچ ربطی به هم ندارند.حتما به این نکات توجه لازم را انجام دهید.

شما میتوانید جوراب هایی بارنگ خنثی را بالباس های غیر رسمی هم ست کنید. اما وقتی یک لباس غیر رسمی‌می‌پوشید، می‌توانید جوراب‌هایتان را (مثلا اگر طوسی تیره هستند) با ژاکت یا یک تکه دیگر در بالا تنه‌ی لباستان ست کنید. جوراب های سفید را حتما در زمان انجام کار های فیزیکی بپوشید واستفاده کنید. نتیجه این تصمیمات در دست شما است که آیا از این قانون ها استفاده کنید نا نه.

اگر جوراب نپوشم ... ؟

خیلی از مردان وزنان هستند که از جوراب استفاده نمیکنند و این ویژگی کار آنها را در زمستان سخت میکند، بنابراین اکثر مردان در زمان محدودی می‌توانند بدون جوراب باشند. نپوشیدن جوراب در موقعیت های غیر رسمی مشکلی ندارد و میتوانید کاملا راحت باشید اما حتما در مراسم های رسمی از جوراب استفاده کنید (یا حداقل، این چیزی است که توصیه می‌شود).

یکی از موضوعات مهمی که وجود دارد این است که آیا همه کفش ها را میتوان بدون جوراب پوشید؟لاین نکته را کاملا جدی بگیرد چون اگر کفش مناسب نباشد پای شما تعرق میکند و در کفش لیز میخورد همچنین احتمال تاول زدن پای شما وجود دارد.حتما سعی کنید مسائل بهداشتی را رعایت کنید.

یک نکته: خیلی از افراد هستند که طبق مد زندگی خود را پیش میبرند و دوست ندارند کفش را بدون جوراب بپوشند چون راحتی آن را ندارد به همین دلیل مایک پیشنهاد ویژه برای این افراد داریم آنها میتوانند از جوراب های کالج کاترپیلار استفاده کنند.

 
جزئیات فنی
محصول کشورپاکستان
تحت لیسانسامریکا
قابلیت شست و شوبلی
ضد بوبلی
درجه کیفیتاورجینال

نوشتن دیدگاه

جوراب مردانه کتانی کاترپیلار workwear caterpillar socks
 • مناسب برای استفاده روزانه
 • مناسب برای تابستان
 • جوراب مردانه
 • ساق کوتاه
 • جنس کتان
 • سایز 43-46

نوشتن دیدگاه

30 محصول مشابه یافت شد

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:

محصول کشورپاکستان
تحت لیسانسامریکا
قابلیت شست و شوبلی
ضد بوبلی
درجه کیفیتاورجینال

منو

مقایسه 0