محصولات ویژه

کفش مردانه کاترپیلار مدل caterpillar Eon dark beige p720706

11,290,500 ریال 17,370,000 ریال
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش اسپرت مردانه کاترپیلار مدل Caterpillar pavement p723093

11,914,500 ریال 18,330,000 ریال
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش مردانه کاترپیلار مدل Caterpillar Eon Mens Leather Casual Shoesp P720707

11,290,500 ریال 17,370,000 ریال
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش اسپرت مردانه کاترپیلار مدل Caterpillar INTRUDER p723902

12,954,000 ریال 21,590,000 ریال
پیشنهاد ویژه مدت محدود

کفش مردانه 

 • برند کاترپیلار CAT
  برند کاترپیلار CAT

  کفش کاترپیلار

  کفش کاترپیلار  کفش مردانه کت با نامی برفته شده از کرم ابریشم شرکت سازنده ماشین آلات صنعتی و ساختمانی با دارایی بیش از 70 میلیارد دلار کمپانی کاترپیلار پشیرو در صنعت تولید پوشاک و لوازم الکترونیکی از جمله کفش کت ، لباس، لوازم ایمنی، و حتی موبایل کاترپیلار . کفش کاترپیلار تولید شده توسط این کمپانی با بالا ترین استاندارد های روز دنیا طراحی شده و از بهترین مواد و با کیفیت ترین مواد در زمینه ساخت کفش مردانه کاترپیلار استفاده شده است کفش مردانه کاترپیلار به گونه ای طراحی شده که مناسب استفاده طولانی مدت روزمره بوده و از آسیب دیدن پا جلوگیری کند کمپانی کاترپیلار در سال 2009 در فهرست فرچون500 رتبه 44 از بزرگ ترین شرکت های آمریکایی را به خود اختصاص داده کمپانی کاترپیلار توسط بنجامین هولت راه اندازی شده و کاترپیلار با نام اختصاری کت و لگوی CAT با رنگ زرد شناخته می شود این کمپانی در سال 1925 بنا شده است.

  کاترپیلار برندی نو پا 

  کمپانی کاترپیلار از مطرح ترین تولید کننده های تراکتور و ماشین آلات سنگین است که به تولید محصولات دیگر هم می پردازد. کاترپیلار عنوان بزرگ ترین سازنده ماشین آلات سنگین عمرانی، ماشین آلات استخراج معدن ، متور های دیزلی ، متور های درون سوز ، لوکوموتیو های دیزلی و توربین های گازی را در دنیا به خود اختصاص داده است. کمپانی کاترپیلار که فعالیت خود را با تولید تراکتور شروع کرد، اقدام به تولید کیف و کفش هم کرده است که همانند ماشین آلات سنگینش طرفداران زیادی را در سر تا سر جهان دارد. ضمن این که کاترپیلار در این نوع تنوع دست نگه نداسته و اقدام به گوشی هوشمند هم کرده است. کمپانی کاترپیلار با بیش از 70 میلیارد دلار توانست در سال 2009 در فهرست فورچن 500 رتبه 44 بزرگ ترین شرکت های ایالت متحده را به خود اختصاص دهد.

  بنیان گذاری کمپانی کفش و کتونی کت

  کبنیان گذار این کمپانی بنجامین هولت می باشد که در سال 1925 کاترپیلار را با ادغام کارخانه های خود و شرکت سی ال بست تراکتور راه اندازی کرد سهام کمپانی کاترپیلار در بازار بورس نیویورک معامله می شود پس از این ادغام کاترپیلار نمایندگی های خود را در استرالیا ، هلند ، شرق آفریقا و تونس به سرعت گسترش داد 

  کاترپیلار = یک برند !!!

  تولید برند کاترپیلار به قرن 20 تم باز می گردد از آنجا که مزارع کالیفرنیا نرم بود و هنگام بارش باران به صورت گل در می آمد، تراکتور ها امکان حرکت روی سطوح گلی این زمین ها نداشت. بنجامین هولت یک صنعتگر آمریکایی بود که در آن زمان کارخانه تراکتور سازی داشت. این ایده در ذهن هولت خطور کرد که چطور می تواند  تراکتوری را طراحی کرد که دچار این مشکل نشود. او برای عملی کردن این ایده اش راهکار های مختلف را بررسی کرد و کوشید مشکل تراکتور های فعلی را با افزایش طول و عرض چرخ ها و همچنین افزایش طول تراکتور ها حل کند. اما این کار باعق می شد ساختار تراکتور ها پیچیده تر و در نتیجه هزینه آن گران تر شود. راه حل دیگر هولت قرار دادن یک قطعه ی موقتی در جلوی تراکتور بخار بود اما این روش هم زمان گیر و گران قیمت بود. ضمن این که باعث برخورد تراکتور با دیگر وسایل می شد در نتیجه هولت به این نتیجه رسید که برای کشش تراکتور های خود به جای چرخ از شیار های چوبی پیچیده به زنجیر استفاده کند.

  اسم گذاری این کمپانی

  روش استفاده از شیار های چوبی پیچیده به زنجیر جواب داد و تراکتور های هولت همانند کرم پیله ساز  (کرم ابریشم ) که معادل انگلیسی آن کاترپیلار است روی سطح خاک حرکت می کرد. بنابراین هولت موافقت کرد که ماشین جدید خود را کاترپیلار بنامد و در سال 1986 از این نام به عنوان برند استفاده کرد . به این ترتیب هولت اولین پتنت خود را در خصوص بهبود عملکرد تراکتور در سال 1907 ثبت رساند .

  تراکتور های کاتریپلار و جنگ جهانی اول !!!

  وقتی صحبت از جنگ جهانی اول به میان می آید و در کنار آن نام تراکتور به چشم می خورد کمی تمسخر آمیز به نظر می آید ولی تراکتور های هولت نقش مهمی در جنگ جهانی اول را ایفا کردند. حتی قبل از این که ایالات متحده به طور رسمی وارد جنگ شود هولت 1200 تراکتور را به منظور اهداف کشاورزی به انگلستان ، فرانسه و روسیه فرستاد این دولت ها تراکتور ها را به طور مستقیم به میدان جنگ فرستادند تا نظامیان با کمک آن ها تجهیزات جنگی را جا به جا کنند. با گسترش جنگ جهانی اول مقامات جنگ بریتانیا یک تراکتور هولت سفارش دادند تا آن را بررسی کنند. آن ها تحت تاثیر عملکرد این تراکتور قرار گرفتند و مصمم شدند تا از آن به جای خودرو حمل اسلحه استفاده کنند . 4 سال بعد تراکتور های هولت به عنوان خودروی حمل اسلحه شناخته شدند. علاوه بر این این تراکتور ها الهام بخش توسعه تانک های بریتانیایی شدند که به شکل قابل توجهی تاکتیک های جنگ های زمینی را تغییر دادند.

  فراز و نشیب های کاترپیلار پس از جنگ جهانی اول

  تراکتور های هولت در طول جنگ جهای اول به خوبی شناخته شده بودند ، به طوری که بخش عمده ای از قرار داد های نظامی شامل تولیدات این برند بود. جنگ به طور یک باره و ناگهانی به پایان رسید. و تراکتور های سنگین مورد نیاز ارتش برای کشاورزان مناسب نبودند. وضعیت این کمپانی مکوقه ای بدتر شد که دولت های اروپایی اقدام به بازگردانی تراکتور های که خریداری کرده بودند کردند و قیمت تراکتور ها با افت قیمت زیادی مواجه شدند. هر چه کمپانی کاترپیلار در دوران جنگ جهانی اول به رونق اقتصادی دست پیدا کرده بود به همین دلیل هولت برای بقای خود مجبور به گرفتن وام های کلان شد . در آن زمان کمپانی تراکتور های ال بست رقیب اصلی هولت به شمار می آمدند سی ال بست در سال 1910 توسط کلانس لئو بست تاسیس شده بود در طول جنگ جهانی با برخورداری اذز پشتیبانی دولت تراکتور های کوچک را در اختیار کشاورزان قرار می داد از این رو سی ال بست هم سود قابل توجهی در بازار زمان جنگ به دست اورده بود. البته این شرکت هم بدهی های قابل توجهی داشت چرا که در خصوص یکی از تولیدات جدید خود وام زیادی گرفته بود.

  تاسیس کمپانی ای با نام کاترپیلار در سال 1925

  بانک هایی که از شرکت هولت طلبکار بودند هیئت مدیره را مجبور کردند فردی با نام توماس باکستر را به عنوان جایگزین هولت انتخاب کند. باکستر در ابتدا تولید تراکتور های بزرگ را از خط تولید این کمپانی حذف کرد و جای آن مدل های کوچک تر متمرکز بر بازار کشاورزی را معرفی کرد . همزمان با آغاز پروژه های راه و جاده سازی و اختصاص بودجه یک میلیاردی به این برنامه باکستر تمرکز شرکت را به ساخت تجهیزات ساخت و ساز جاده ای متمرکز کرد. در این شرایط دو سرکت هولت و ال سی بست باید با رقیب تراکتور ساز سومی با نام فدرسون رقابت شدیدی می کردند.

  شکل گیری کمپانی کاترپیلار با دو پایه قدرتمند

  بین سال های 1907 تا 1918 سی ال بست و هولت مجبور به پرداخت مبلغی حدود 1.5 میلیون دلار بابت هزینه های قانونی مربوط به فسخ قرار داد علامت تجاری و نقص پتنت شدن. هری فیر یکی از اعضای بنگاه مالی پیرس در سان فرانسیسکو اعلام کرد که برای پرداخت بدهی ها و مشکلات مالی هر دو شرکت کمک خواد کرد. فیر به هر دو شرکت پیشنهاد کرد که با یک دیگر ادغام شوند از این رو در آوریل 1925 سی ال بست که از لحاظ مالی قوی تر بود با کاترپیلار هولت که پیشگام بازار شناخته شده بود یکی شدند و با نام شرکت کاترپیلار فعالیتی جدید را شروع کردند.

  داستان های پیرو از  یکی شدن ال سی بست و کاترپیلار هولت

  شرکت جدید تا سال 1930 در سن لیندرو اداره می شد و پس از آن به پیوریا منتقل شد در همان سال 1925 باکستر از سمت مدیر عاملی کنار گذاشته شد و کلارنس لئو به عنوان مدیر عامل انتخاب شد , و تا سال 1951 باقی ماند. گرکت کاترپیلار در خط تولید خود پنج نوع تراکتور را آماده عرضه کرد که شامل تراکتور های دو تن، پنج تن و 10 تن باقی مانده از خط تولید هولت و کاترپیلار 30 و کاترپیلار 60 از خط تولید سابق سی ال بست بودند. تولیدات تراکتور های 5 تن و 10 تن در سال 1926 و تولیدات تراکتور های 28 تن در سال 1928 متوقف شد فروش اولین سال تاسیس کمپانی کاترپیلار معادل 13 میلیون دلار بود. در سال 1929 این رقم به 52.8 میلیون دلار افزایش پیدا کرد و در طول دهه‌ی 1930 با رشد همراه شد.

  جنگ جهانی دوم و باز هم مشارکت های کاترپیلار

  مشارکت کاترپیلار در جنگ جهانی دوم بسیار متفاوت بود. یکی از موارد بسیار مهم، تبدیل موتور بنزینی هواپیما به موتور دیزلی بود. در سال ۱۹۴۲ کاترپیلار نوع جدید موتور دیزلی RD-1820 را ارائه کرد که درتانک‌های جنگی M-4 مورد استفاده قرار می‌گرفت. این شرکت علاوه بر انواع موتورها، اقدام به ساخت گلوله‌های توپ به‌منظور استفاده در اهداف جنگی کرد. کاترپیلار یک کارخانه‌ی ذوب آلومینیوم در دیکاتور ایلینوی راه‌اندازی کرد تا کمبود دسترسی به مواد ضروری را تسهیل کند. مهندسان کاترپیلار متوجه شدند که با استفاده از القای الکتریکی با فرکانس بالا می‌توانند فلزات قوی‌تری از مواد خام فراوان‌تر و ارزان‌تر تهیه کنند.

  کاترپیلار و معضلات نیروی کار

  در اوایل دهه ی 1980 میلادی بود که کاترپیلار به ورشکستگی نزدیک شد و تقریبا یک میلیون دلار در روز دچار خسارت می شد چرا که در رقابت با رقیب ژاپنی اش کوماتسو دچار رکود شدیدی شد در آن زمان کوماتشو شعار (کاترپیلار را محاصره کنید) را در داخل سازمانش خط مشی قرار داده بود. بد شانسی دیگر کاترپیلار تحریم شوروی توسط ایالت متحده بود. پس از جنگ اتحاد جماهیر شوروی با افغانستان دولت ایالات متحده صادرات محصول از این کشور زا متوقف کرد بنا بر این کاترپیلار از فروش 400 میلیون دلاری ماشین آلات خط لوله ای که قبلا ساخته بود باز ماند. پس از کاهش شدید تقاضا کاترپیلار اقدام به اخراج نیرو هایش کرد که این مسئله منجر به بروز اعتصابات و اعتراضات شد.

  ورود کاترپیلار به صنعت تولیدات پوشاک

  کمپانی کاترپیلار با فراز و نشیب های حاصل از جنگ اول و دوم علاوه بر تولیدات گسترده در زمینه ماشین آلات صنعتی و ساختمانی فعالیت جدیدی را در زمینه تولیدات پوشاک اغاز نمود این کمپانی با گسترده تر کردن چرخه تولیدات خود تولید انواع پوشاک از جمله کیف ، لباس و کفش را در پیش گرفت. فالیت در این زمینه موجب ضهور دوباره کمپانی کاترپیلار گشت از محصولات پر طرفدار این کمپانی کفش های کمپانی کاترپیلا می باشند که طبق استاندارد های جهانی یک کفش مناسب ساخته شده و از با کیفیت ترین مواد در ساخت استفاده شده است.

  اهمیت پا و اهمیت تهیه کفش مناسب

  پا به عنوان قلب دوم انسان نام گرفته است دلیل این نامگذاری ساختار پای انسان می باشد که از استخوان های بسیاری تشکیل شده و برعکس دیگر اعضای بدن آسیب پذیر تر می باشد این امر محافظ از پا را حائر اهمیت بسیاری ساخته است. پس تهیه پوششی مناسب و استاندارد از جمله دسته های کفش،نیم بوت،کتونی و بوت نیز به مسئله ای جدی تبدیل می شود محصولات کمپانی کاترپیلار مظهر استاندارد و مقاومت بالا  می باشند که در ساختشان هیچ نوع کاستی انجام نشده.

  چرا انتخاب کفش مردانه کاترپیلار

   دلیلش ساختار کفش ها و پوشاک های تولید شده توسط این کمپانی می باشد این امر محصولات این کمپانی را دارای محبوبیت ساخته است کفش مردانه کاترپیلار و کتونی برند کاترپیلار CAT از طراحی کاملا عامه پسندی برخوردار می باشند . 

  خرید آنلاین کفش،کتونی کاترپیلار - بوت و نیم بوت مردانه 2018 Caterpillar از فروشگاه اینترنتی بولگانو به صورت غیر حضوری بولگانو نمایندگی رسمی کاترپیلار در ایران 

   

   

 • برند بولگانو bolgano
  برند بولگانو bolgano

  فروشگاه اینترنتی بولگانو (Bolgano) مرجع پخش محصولات اورجینال برند های کاترپیلار ، کلمبیا ، نورث فیس ، تیمبرلند ، مرل و ... می باشد . فعالیت این فروشگاه در سال 1392 در جزیره قشم به صورت حضوری آغاز و پس از 2 سال موفق به کسب تندیس اصناف در سال 1394 شد . با توجه به استقبال و پیشنهاد مشتریان جهت تسهیل  در خرید ، فروشگاه آنلاین بولگانو در سال 1395 تاسیس گردید . در فروشگاه اینترنتی بولگانو محصولات با کیفیت شامل کفش ، کیف ، چمدان ، لوازم آرایشی و ادکلن ، محصولات کوهنوردی ، لوازم ایمنی و اکسسوری مردانه ارائه می شود . فروشگاه اینترنتی بولگانو پس از یک سال با تیم پشتیبانی قوی و پر انرژی توانسته رضایت مشتریان را در این عرصه نسبت به خود جلب کند و با راهنمایی های آنلاین کادر فروش در حین بازدید مشتریان از سایت ، فضایی دوستانه و واقعی را ایجاد کند .  ارسال فوری و بدون نقص ، تضمین اصالت کالا و همچنین خدمات پس از فروش (بازگشت وجه ، تعویض کالا وغیره ) این فروشگاه سبب آن شده که مشتریان با خیالی آسوده و مطمئن به خرید آنلاین از سایت بپردازند .

 • برند مرل Merrell
  برند مرل Merrell

  معرفی برند مرل

  مرل کفش مرل  کمپانی آمریکایی مرل پیشرو در ساخت صنعت کفش و صندل مردانه مرل مناسب پیاده روی و استفاده روزمره. کفش مرل ساخته شده با استفاده از با کیفیت ترین مواد و رعایت استاندارد های جهانی. شرکت مرل تاسیس شده توسط جان شوایتزر در راکفورد میشیگان. محصولات با کیفیت شرکت مرل شامل لباس و کفش مرل مخصوص کوهنوردی ، صخره نوردی ، کوه پیمایی و هایکینگ می باشد. کفش مرل تولید شده توسط شرکت مرل از 4 لایه شامل رویه بر گرفته شده از الیاف مصنوعی ، الیاف 3D و چند نوع چرم و کفی های طبی و آنتی باکتریال و ضد بو کفش مردانه مرل با لایه میانی برای جلوگیری از ضربه های وارده و زیره های از جنس لاستیک برای جلوگیری از لغزش و سایش و ایجاد امکان استفاده در انواع مکان ها ساخته شده. کفش مردانه مرل مناسب استفاده در طبیعت و مناسب استفاده طولانی مدت روزمره کمپانی مرل با درآمدی در سال 2010 حدود 500 میلیون دلار.

 • برند کلمبیا Columbia
  برند کلمبیا Columbia

  معرفی برند تولید کننده کفش مردانه کلمبیا

  کلمبیا  کفش مردانه کلمبیا پا قلب دوم انسان نامیده می شود به همین دلیل انتخاب پوشش مناسب برای پا از اهمیت بالایی برخوردار می شود پوششی که از پا در برابر ضربه و خطرات ناگهانی محافظت سازد و مانع آسیب رسیدن به آن شود کفش مردانه یکی از این پا ابزار می باشد که توسط کمپانی کلمبیا از بهترین و با کیفیت ترین مواد در ساختش استفاده شده و تمامی نکات و استاندارد های جهانی نیز رعایت شده کفش مردانه کلمبیا تولید شده توسط کمپانی کلمبیا کمپانی فعال در ضمینه تولید کفش مردانه و انواع لباس ها و لوازم ورزشی می باشد که به طور متوسط در 4 دسته پیاده روی کوهنوردی ، طبیعت گردی ، هایکینگ و ترکینگ عرضه می شود محصولات از جمله کفش مردانه کلمبیا این کمپانی را می توانید از فروشگاه اینترنتی بولگانو نمایندگی محصولات کلمبیا در ایران و نمایندگی کفش کلمبیا در قشم با ضمانت اورجینال تهیه نمایید.  

 • برند تیمبرلند Timberland
  برند تیمبرلند Timberland

  برند تولید کننده کفش تیمبرلند

  کفش تیمبرلند timberland تولید شده توسط کمپانی آمریکایی تیمبرلند که فعالیت گسترده ای در زمینه تولید کفش و بوت های مردانه را دارد کفش های این کمپانی ساخته شده از چرم و الیاف مصنوعی از با کیفیت ترین مواد روز دنیا و تولید شده تحت استاندارد های جهانی پا قلب دوم انسان می باشد دلیل این نامگذاری آسیب پذیری بیشتر پای انسان نسبت به دیگر اعضا های بدن می باشد پای انسان از استخوان های بسیاری ساخته شده که این امر تهیه کفش مناسب را از اهمیت بالایی برخوردار می کند کفش های مردانه تیمبرلند مناسب استفاده روزمره و مناسب استفاده طولانی مدت در پیاده روی کفش چر تیمبرلند تولید شده از چرم مرغوب برای استفاده در مجالس تیمبرلند کمپانی تاسیس شده در سال 1918 سازنده کفش کلاسیک تیمبرلند timberland کفش تیمبرلند درانواع نوع های متناسب با پیاده روی ، طبیعت گردی ، استفاده روزمره ، کفش تیمبرلند کلاسیک ، بوت تیمبرلند و نیم بوت های مردانه تیمبرلند تولید می شود.

 • برند نورث فیس The North Face
  برند نورث فیس The...

  نورث فیس( North Face )

  چهره شمال (نورث فیس) به عنوان یک فروشگاه خرده فروشی تجهیزات بالا بر اساس سان فرانسیسکو آغاز شد، که در سال 1966 توسط داگلاس تامپکینز و همسرش سوزی تامپکینز تأسیس شد.این دو سال بعد توسط کنت "Hap" Klopp به دست آمد.

  این نام مشتق شده است که به تحقق بخشیدن به این واقعیت برخورد شمال از یک کوه در نیمکره شمالی به طور کلی سردترین، قدمت و مهمترین راه برای صعود است.

  در اصل فروشگاه تنها کالاهای بسیار انتخابی را پیشنهاد کرد، که برای کوه نوردان و کوهنوردان هدف قرار داشت. تا دهه 1980، اسکی اسکریپت اضافه شد، به دنبال تجهیزات کمپینگ. امروز چهره ی شمالی بسیاری از محصولات را از لباس های ورزشی به لباس های ورزشی گاه به گاه ارائه می دهد، هرچند که برای کت های عایق شناخته شده است.

 • برند نایکی nike
  برند نایکی nike
  نایک یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های آمریکایی چند ملیتی در زمینه‌ی‌ تولید کفش‌، لباس و ابزار ورزشی است. این شرکت در تاریخ ۲۵ ژانویه ۱۹۶۴ و با نام Blue Ribbon Sports توسط بیل بُوِرمن و فیل نایت تاسیس شد. آن‌ها در تاریخ ۳۰ می ۱۹۷۱ نام این برند را به نایک تغییر دادند. این اسم جدید که تلفظ آمریکایی آن نایکی است از نام الهه‌ی پيروزي در يونان باستان گرفته شده است. لوگوی معروف این برند نیز در سال ۱۹۷۱ با الهام گرفتن از بال‌های این الهه و با قیمت تنها ۳۵ دلار توسط کارولین دیویدسون طراحی شد. شاید کمتر کسی پیدا شود که با لوگو و شعار معروف این برند یعنی «Just Do It» آشنایی نداشته باشد. در حال حاضر دفتر مرکزی این شرکت در شهر بیورتون ایالت اورگان آمریکا قرار دارد و مارک پارکر مدیرعامل اجرایی آن است.
 • برند ونس vans
  برند ونس vans

  تاریخچه برند ونس

  ونس یک تولید کننده آمریکایی کفش اسکیت بورد و پوشاک مربوطه است که در سانتا آنا، کالیفرنیا و متعلق به شرکت VF است. این شرکت همچنین از تیم های گشت و گذار، اسنوبوردی، BMX و موتور کراس حمایت می کند. از سال 1996، این شرکت نخستین حامی سالن تورنمنت Vans Warped Tour بوده است.
  در سال 1944، پل ون دورن از مدرسه متوسطه در هشتم خارج شد
  او در سن چهارده سالگی وقتی متوجه شد که مدرسه را دوست ندارد. او شور و شوق قوی برای اسب داشت و راه خود را به راه مسابقه پیدا کرد، جایی که او نام مستعار "هلندی کلاچ" را کسب کرد و فقط یک دلار به شما شانس نژاد داده بود.مادر پل، رنا، از ایده پولس بدون شغل و نه در مدرسه لذت نبرد، بنابراین او اصرار داشت که در رندی، سازنده کفش، کار کند. کارش مربوط به طبقه و ساخت کفش بود.
  در نهایت پولس در نهایت کار خود را انجام داد و معاون اجرایی تنها 34 ساله شد. رندی یکی از بزرگترین تولیدکنندگان کفش در ایالات متحده بود. از موفقیت سریع ون دورتن در ماساچوست، او دستور داد که یک کارخانه شکست خورده Randy در Garden Grove در کالیفرنیا را که در ماه مه به حدود یک میلیون دلار برسد تبدیل کند. پل و برادرش جیم خانواده هایشان را نقل کردند و در آناهیم برای کمک به کارخانه مستقر شدند. پس از هشت ماه در باغ گیو، کارخانه بهتر از یک کارخانه در ماساچوست کار می کرد.سه ماه پس از تلاش برای کارخانه باغ گیو، پولس تصمیم گرفت که می خواهد نام تجاری کفش خود را شروع کند. در تاریخ 16 مارس 1966، در 704 شرق برادوی در آناهیم، ​​کالیفرنیا، برادران پل ون دورن و جیمز ون دورن و گوردون سی لی اولین فروشگاه وانت را تحت عنوان شرکت ون دورتن لاستیک باز کرد.کسب و کار تولید کفش و فروش آنها به طور مستقیم به مردم است. در آن صبح اول، دوازده مشتری خرید کفش وانک عرشه، که در حال حاضر به عنوان "معتبر" شناخته شده است.
  این شرکت سه سبک کفش را نشان داد که بین 2.49 دلار و 4.99 دلار قیمت داشتند اما در روز افتتاحیه این شرکت تنها مدل های نمایش داده شده بدون موجودی آماده فروش را داشت - جعبه های قفسه فروشگاه واقعا خالی بودند.با این وجود، دوازده مشتری رنگ ها و سبک های مورد نظر خود را انتخاب کردند و از آنها خواسته شد بعدا بعد از ظهر برای بازگشت به خریدشان به آنجا بروند. پل وال دورتن و لی سپس به کارخانه برای ساخت کفش انتخاب شده عجله کردند. هنگامی که مشتریان بعد از ظهر به عقب بردن کفش خود بازگشتند، پل وان دورن و گوردون سی لی متوجه شدند که آنها فراموش کرده اند که برای ذخیره تغییرات به مشتریان ذخیره پول نقد را حفظ کنند. به این ترتیب مشتریان کفش ها را در اختیار داشتند و خواستار بازگشت روز بعد با پرداخت آنها شدند. تمام دوازده مشتری از روز بعد برای پرداخت اقلام خود برگشتند. نسخه اصلی لوگو اسکیت بورد Vans در سال 1300 در کاستا مسا، کالیفرنیا توسط مارک ون Doren در سال 13 طراحی شده بود.
  پسرش پس از آن، رئیس جمهور و همکارش جیمز ون دورن، مارک لوگو را به عنوان یک استنسیل طراحی کرد اسپری بر روی اسکیت بورد نقاشی شده است. در ابتدا برای برگه پاشنه در کفش اسکیت بورد اولیه Vans، Style 95، این لوگو اصلی اسکیت بورد Vans بخش مهمی از تاریخ ون است. "[نیازمند منبع] در سال 1988، پل ون دورن و گوردون سی لی فروخت ون شرکت به McCown De Leeww و شرکای شرکت بانکی برای 74.4 میلیون دلار آمریکا کمک می کند. در سال 1989 بسیاری از تولیدکنندگان کفش های وانت تقلبی توسط مقامات ایالات متحده و مکزیک دستگیر شدند و دستور دادند تولید را متوقف کنند.
  در سال 2004، ونس اعلام کرد که با شرکت VF Corporation مستقر در کارولینای شمالی ادغام خواهد شد.
  ونس از سال 1996 حمایت کرده و از تور Warped پشتیبانی کرده است. بازنگری در سال 2017، تور یک عنصر جدید را فرا می گیرد و از طرفداران درخواست می کند که یک نظرسنجی را انجام دهند و درخواست کنند که کدام اقدامات باید آنها را انجام دهد.کوین لیمان، بنیانگذار تور Vans Warped، اعلام کرد که قسط 23 در سال 2018 آخرین بار خواهد بود.

در صفحه
نمایش 1 - 9 از 508 آیتم
نمایش 1 - 9 از 508 آیتم

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0