مجله اینترنتی

هیچ فید RSS اضافه نشده است

محصولات ویژه

کفش مردانه کاترپیلار مدل caterpillar Eon dark beige p720706

11,290,500 ریال 17,370,000 ریال
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش اسپرت مردانه کاترپیلار مدل Caterpillar pavement p723093

11,914,500 ریال 18,330,000 ریال
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش مردانه کاترپیلار مدل Caterpillar Eon Mens Leather Casual Shoesp P720707

11,290,500 ریال 17,370,000 ریال
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش اسپرت مردانه کاترپیلار مدل Caterpillar INTRUDER p723902

12,954,000 ریال 21,590,000 ریال
پیشنهاد ویژه مدت محدود

کفش زنانه 

 • برند کاترپیلار CAT
  برند کاترپیلار CAT

  کفش کاترپیلار 

   

  کمپانی کاترپیلار کمپانی سازنده ماشین آلات صنعتی و ساختمانی با نامی برفته شده از کرم ابریشم با دارایی بیش از 70 میلیارد دلار کمپانی کاترپیلار با چرخه تولید گسترده در صنعت تولید پوشاک و لوازم الکترونیکی از جمله کفش کاترپیلار ، لباس های کار ، لوازم ایمنی و موبایل. کفش کاترپیلار تولید شده توسط  کمپانی کاترپیلار با به کار گیری استاندارد های روز دنیا طراحی شده و از بهترین مواد و با کیفیت ترین مواد در زمینه ساخت کفش زنانه کاترپیلار استفاده شده است. کفش زنانه کاترپیلار بسیار سبک و راحت طراحی شده که مناسب استفاده طولانی مدت روزمره بوده و مانع آسیب دیدن پا شود کمپانی کاترپیلار در سال 2009 در فهرست فرچون500 رتبه 44 از بزرگ ترین شرکت های آمریکایی را به خود اختصاص داده کمپانی کاترپیلار توسط بنجامین هولت راه اندازی شده و کاترپیلار با نام اختصاری کت و لگوی CAT با رنگ زرد شناخته می شود این کمپانی در سال 1925 بنا شده است.

  کفش کاترپیلار

  کفش کاترپیلار  کفش زنانه کت با نامی برفته شده از کرم ابریشم شرکت سازنده ماشین آلات صنعتی و ساختمانی با دارایی بیش از 70 میلیارد دلار کمپانی کاترپیلار پشیرو در صنعت تولید پوشاک و لوازم الکترونیکی از جمله کفش کت ، لباس، لوازم ایمنی، و حتی موبایل کاترپیلار . کفش کاترپیلار تولید شده توسط این کمپانی با بالا ترین استاندارد های روز دنیا طراحی شده و از بهترین مواد و با کیفیت ترین مواد در زمینه ساخت کفش زنانه کاترپیلار استفاده شده است کفش زنانه کاترپیلار به گونه ای طراحی شده که مناسب استفاده طولانی مدت روزمره بوده و از آسیب دیدن پا جلوگیری کند کمپانی کاترپیلار در سال 2009 در فهرست فرچون500 رتبه 44 از بزرگ ترین شرکت های آمریکایی را به خود اختصاص داده کمپانی کاترپیلار توسط بنجامین هولت راه اندازی شده و کاترپیلار با نام اختصاری کت و لگوی CAT با رنگ زرد شناخته می شود این کمپانی در سال 1925 بنا شده است.

  کاترپیلار برندی نو پا 

  کمپانی کاترپیلار از مطرح ترین تولید کننده های تراکتور و ماشین آلات سنگین است که به تولید محصولات دیگر هم می پردازد. کاترپیلار عنوان بزرگ ترین سازنده ماشین آلات سنگین عمرانی، ماشین آلات استخراج معدن ، متور های دیزلی ، متور های درون سوز ، لوکوموتیو های دیزلی و توربین های گازی را در دنیا به خود اختصاص داده است. کمپانی کاترپیلار که فعالیت خود را با تولید تراکتور شروع کرد، اقدام به تولید کیف و کفش هم کرده است که همانند ماشین آلات سنگینش طرفداران زیادی را در سر تا سر جهان دارد. ضمن این که کاترپیلار در این نوع تنوع دست نگه نداسته و اقدام به گوشی هوشمند هم کرده است. کمپانی کاترپیلار با بیش از 70 میلیارد دلار توانست در سال 2009 در فهرست فورچن 500 رتبه 44 بزرگ ترین شرکت های ایالت متحده را به خود اختصاص دهد.

  بنیان گذاری کمپانی کفش و کتونی کاترپیلار

  کبنیان گذار این کمپانی بنجامین هولت می باشد که در سال 1925 کاترپیلار را با ادغام کارخانه های خود و شرکت سی ال بست تراکتور راه اندازی کرد سهام کمپانی کاترپیلار در بازار بورس نیویورک معامله می شود پس از این ادغام کاترپیلار نمایندگی های خود را در استرالیا ، هلند ، شرق آفریقا و تونس به سرعت گسترش داد 

  کاترپیلار = یک برند !!!

  تولید برند کاترپیلار به قرن 20 تم باز می گردد از آنجا که مزارع کالیفرنیا نرم بود و هنگام بارش باران به صورت گل در می آمد، تراکتور ها امکان حرکت روی سطوح گلی این زمین ها نداشت. بنجامین هولت یک صنعتگر آمریکایی بود که در آن زمان کارخانه تراکتور سازی داشت. این ایده در ذهن هولت خطور کرد که چطور می تواند  تراکتوری را طراحی کرد که دچار این مشکل نشود. او برای عملی کردن این ایده اش راهکار های مختلف را بررسی کرد و کوشید مشکل تراکتور های فعلی را با افزایش طول و عرض چرخ ها و همچنین افزایش طول تراکتور ها حل کند. اما این کار باعق می شد ساختار تراکتور ها پیچیده تر و در نتیجه هزینه آن گران تر شود. راه حل دیگر هولت قرار دادن یک قطعه ی موقتی در جلوی تراکتور بخار بود اما این روش هم زمان گیر و گران قیمت بود. ضمن این که باعث برخورد تراکتور با دیگر وسایل می شد در نتیجه هولت به این نتیجه رسید که برای کشش تراکتور های خود به جای چرخ از شیار های چوبی پیچیده به زنجیر استفاده کند.

  اسم گذاری این کمپانی به کاترپیلار

  روش استفاده از شیار های چوبی پیچیده به زنجیر جواب داد و تراکتور های هولت همانند کرم پیله ساز  (کرم ابریشم ) که معادل انگلیسی آن کاترپیلار است روی سطح خاک حرکت می کرد. بنابراین هولت موافقت کرد که ماشین جدید خود را کاترپیلار بنامد و در سال 1986 از این نام به عنوان برند استفاده کرد . به این ترتیب هولت اولین پتنت خود را در خصوص بهبود عملکرد تراکتور در سال 1907 ثبت رساند .

  تراکتور های کاتریپلار و جنگ جهانی اول !!!

  وقتی صحبت از جنگ جهانی اول به میان می آید و در کنار آن نام تراکتور به چشم می خورد کمی تمسخر آمیز به نظر می آید ولی تراکتور های هولت نقش مهمی در جنگ جهانی اول را ایفا کردند. حتی قبل از این که ایالات متحده به طور رسمی وارد جنگ شود هولت 1200 تراکتور را به منظور اهداف کشاورزی به انگلستان ، فرانسه و روسیه فرستاد این دولت ها تراکتور ها را به طور مستقیم به میدان جنگ فرستادند تا نظامیان با کمک آن ها تجهیزات جنگی را جا به جا کنند. با گسترش جنگ جهانی اول مقامات جنگ بریتانیا یک تراکتور هولت سفارش دادند تا آن را بررسی کنند. آن ها تحت تاثیر عملکرد این تراکتور قرار گرفتند و مصمم شدند تا از آن به جای خودرو حمل اسلحه استفاده کنند . 4 سال بعد تراکتور های هولت به عنوان خودروی حمل اسلحه شناخته شدند. علاوه بر این این تراکتور ها الهام بخش توسعه تانک های بریتانیایی شدند که به شکل قابل توجهی تاکتیک های جنگ های زمینی را تغییر دادند.

  فراز و نشیب های کاترپیلار پس از جنگ جهانی اول

  تراکتور های هولت در طول جنگ جهای اول به خوبی شناخته شده بودند ، به طوری که بخش عمده ای از قرار داد های نظامی شامل تولیدات این برند بود. جنگ به طور یک باره و ناگهانی به پایان رسید. و تراکتور های سنگین مورد نیاز ارتش برای کشاورزان مناسب نبودند. وضعیت این کمپانی مکوقه ای بدتر شد که دولت های اروپایی اقدام به بازگردانی تراکتور های که خریداری کرده بودند کردند و قیمت تراکتور ها با افت قیمت زیادی مواجه شدند. هر چه کمپانی کاترپیلار در دوران جنگ جهانی اول به رونق اقتصادی دست پیدا کرده بود به همین دلیل هولت برای بقای خود مجبور به گرفتن وام های کلان شد . در آن زمان کمپانی تراکتور های ال بست رقیب اصلی هولت به شمار می آمدند سی ال بست در سال 1910 توسط کلانس لئو بست تاسیس شده بود در طول جنگ جهانی با برخورداری اذز پشتیبانی دولت تراکتور های کوچک را در اختیار کشاورزان قرار می داد از این رو سی ال بست هم سود قابل توجهی در بازار زمان جنگ به دست اورده بود. البته این شرکت هم بدهی های قابل توجهی داشت چرا که در خصوص یکی از تولیدات جدید خود وام زیادی گرفته بود.

  تاسیس کمپانی ای با نام کاترپیلار در سال 1925

  بانک هایی که از شرکت هولت طلبکار بودند هیئت مدیره را مجبور کردند فردی با نام توماس باکستر را به عنوان جایگزین هولت انتخاب کند. باکستر در ابتدا تولید تراکتور های بزرگ را از خط تولید این کمپانی حذف کرد و جای آن مدل های کوچک تر متمرکز بر بازار کشاورزی را معرفی کرد . همزمان با آغاز پروژه های راه و جاده سازی و اختصاص بودجه یک میلیاردی به این برنامه باکستر تمرکز شرکت را به ساخت تجهیزات ساخت و ساز جاده ای متمرکز کرد. در این شرایط دو سرکت هولت و ال سی بست باید با رقیب تراکتور ساز سومی با نام فدرسون رقابت شدیدی می کردند.

  شکل گیری کمپانی کاترپیلار با دو پایه قدرتمند

  بین سال های 1907 تا 1918 سی ال بست و هولت مجبور به پرداخت مبلغی حدود 1.5 میلیون دلار بابت هزینه های قانونی مربوط به فسخ قرار داد علامت تجاری و نقص پتنت شدن. هری فیر یکی از اعضای بنگاه مالی پیرس در سان فرانسیسکو اعلام کرد که برای پرداخت بدهی ها و مشکلات مالی هر دو شرکت کمک خواد کرد. فیر به هر دو شرکت پیشنهاد کرد که با یک دیگر ادغام شوند از این رو در آوریل 1925 سی ال بست که از لحاظ مالی قوی تر بود با کاترپیلار هولت که پیشگام بازار شناخته شده بود یکی شدند و با نام شرکت کاترپیلار فعالیتی جدید را شروع کردند.

  داستان های پیرو از  یکی شدن ال سی بست و کاترپیلار هولت

  شرکت جدید تا سال 1930 در سن لیندرو اداره می شد و پس از آن به پیوریا منتقل شد در همان سال 1925 باکستر از سمت مدیر عاملی کنار گذاشته شد و کلارنس لئو به عنوان مدیر عامل انتخاب شد , و تا سال 1951 باقی ماند. گرکت کاترپیلار در خط تولید خود پنج نوع تراکتور را آماده عرضه کرد که شامل تراکتور های دو تن، پنج تن و 10 تن باقی مانده از خط تولید هولت و کاترپیلار 30 و کاترپیلار 60 از خط تولید سابق سی ال بست بودند. تولیدات تراکتور های 5 تن و 10 تن در سال 1926 و تولیدات تراکتور های 28 تن در سال 1928 متوقف شد فروش اولین سال تاسیس کمپانی کاترپیلار معادل 13 میلیون دلار بود. در سال 1929 این رقم به 52.8 میلیون دلار افزایش پیدا کرد و در طول دهه‌ی 1930 با رشد همراه شد.

  جنگ جهانی دوم و باز هم مشارکت های کاترپیلار

  مشارکت کاترپیلار در جنگ جهانی دوم بسیار متفاوت بود. یکی از موارد بسیار مهم، تبدیل موتور بنزینی هواپیما به موتور دیزلی بود. در سال ۱۹۴۲ کاترپیلار نوع جدید موتور دیزلی RD-1820 را ارائه کرد که درتانک‌های جنگی M-4 مورد استفاده قرار می‌گرفت. این شرکت علاوه بر انواع موتورها، اقدام به ساخت گلوله‌های توپ به‌منظور استفاده در اهداف جنگی کرد. کاترپیلار یک کارخانه‌ی ذوب آلومینیوم در دیکاتور ایلینوی راه‌اندازی کرد تا کمبود دسترسی به مواد ضروری را تسهیل کند. مهندسان کاترپیلار متوجه شدند که با استفاده از القای الکتریکی با فرکانس بالا می‌توانند فلزات قوی‌تری از مواد خام فراوان‌تر و ارزان‌تر تهیه کنند.

  کاترپیلار و معضلات نیروی کار

  در اوایل دهه ی 1980 میلادی بود که کاترپیلار به ورشکستگی نزدیک شد و تقریبا یک میلیون دلار در روز دچار خسارت می شد چرا که در رقابت با رقیب ژاپنی اش کوماتسو دچار رکود شدیدی شد در آن زمان کوماتشو شعار (کاترپیلار را محاصره کنید) را در داخل سازمانش خط مشی قرار داده بود. بد شانسی دیگر کاترپیلار تحریم شوروی توسط ایالت متحده بود. پس از جنگ اتحاد جماهیر شوروی با افغانستان دولت ایالات متحده صادرات محصول از این کشور زا متوقف کرد بنا بر این کاترپیلار از فروش 400 میلیون دلاری ماشین آلات خط لوله ای که قبلا ساخته بود باز ماند. پس از کاهش شدید تقاضا کاترپیلار اقدام به اخراج نیرو هایش کرد که این مسئله منجر به بروز اعتصابات و اعتراضات شد.

  ورود کاترپیلار به صنعت تولیدات پوشاک

  کمپانی کاترپیلار با فراز و نشیب های حاصل از جنگ اول و دوم علاوه بر تولیدات گسترده در زمینه ماشین آلات صنعتی و ساختمانی فعالیت جدیدی را در زمینه تولیدات پوشاک اغاز نمود این کمپانی با گسترده تر کردن چرخه تولیدات خود تولید انواع پوشاک از جمله کیف ، لباس و کفش را در پیش گرفت. فالیت در این زمینه موجب ضهور دوباره کمپانی کاترپیلار گشت از محصولات پر طرفدار این کمپانی کفش های کمپانی کاترپیلا می باشند که طبق استاندارد های جهانی یک کفش مناسب ساخته شده و از با کیفیت ترین مواد در ساخت استفاده شده است.

  اهمیت پا و اهمیت تهیه کفش مناسب

  پا به عنوان قلب دوم انسان نام گرفته است دلیل این نامگذاری ساختار پای انسان می باشد که از استخوان های بسیاری تشکیل شده و برعکس دیگر اعضای بدن آسیب پذیر تر می باشد این امر محافظ از پا را حائر اهمیت بسیاری ساخته است. پس تهیه پوششی مناسب و استاندارد از جمله دسته های کفش،نیم بوت،کتونی و بوت نیز به مسئله ای جدی تبدیل می شود محصولات کمپانی کاترپیلار مظهر استاندارد و مقاومت بالا  می باشند که در ساختشان هیچ نوع کاستی انجام نشده.

  چرا انتخاب کفش زنانه کاترپیلار

   دلیلش ساختار کفش ها و پوشاک های تولید شده توسط این کمپانی می باشد این امر محصولات این کمپانی را دارای محبوبیت ساخته است کفش زنانه کاترپیلار و کتونی برند کاترپیلار CAT از طراحی کاملا عامه پسندی برخوردار می باشند . 

  خرید آنلاین کفش،کتونی کاترپیلار - بوت و نیم بوت زنانه 2018 Caterpillar از فروشگاه اینترنتی بولگانو به صورت غیر حضوری بولگانو نمایندگی رسمی کاترپیلار در ایران 

   

   

 • برند مرل Merrell
  برند مرل Merrell

  معرفی کفش زنانه مرل

  کفش زنانه مرل ساخته شده توسط کمپانی مرل با سابقه کار در ضمبنه تولید کفش های زنانه و صندل های طبیعت گردی و پیاده روی زنانه تولید شده با رعایت استاندارد های جهانی و ساخته شده از با کیفیت ترین مواد محصولات کمپانی مرل از جمله کفش زنانه مرل کفش های تولید شده از 4 قسمت رویه با به کار گیری انواع چرم و الیاف های مصنوعی با کیفیت ، کفی های طبی آنتی باکتریال و ضد بو کفش زنانه مرل با لایه میانی از جنس فوم برای جلوگیری از ضربه های وارده و پا کفش های مرل ساخته شده از زیره ای به جنس رابر و لاستیک ویبرایم با قابلیت ضد لغزش و ضد سایش مناسب استفاده ضولانی مدت روزمره کمپانی مرل با درآمدی در سال 2012 در حدود 500 میلیون دلار پا قلب دوم انسان به شمار می آید که تهیه پا افزاری مناسب برای پا از اهمیت بالایی برخوردار می باشد .

 • برند کلمبیا Columbia
  برند کلمبیا Columbia

  برند کلمبیا و کفش زنانه این برند

  کفش کلمبیا ، پای انسان به دلیل 

 • برند تیمبرلند Timberland
  برند تیمبرلند Timberland
 • برند نورث فیس The North Face
  برند نورث فیس The...
 • برند نایک nike
  برند نایک nike
در صفحه
نمایش 1 - 9 از 186 آیتم
نمایش 1 - 9 از 186 آیتم

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0