محصولات انتلر

ما تولیدی از شاخ گوزن. یک شرکت انگلیسی افتخار است که ساخت چمدان با کیفیت بالا به خوبی طراحی شده و برای بیش از 100 سال است.
 
ما در خط مقدم از لطف صنعت به اشتیاق ما را برای ساخت و تعهد باقی مانده به نوآوران.
 
در نهایت هدف ما برای اطمینان از همه چیز ما توسط ستون های اصلی نام تجاری ما را پی ریزی - طراحی شده است. تست شده است. مورد اعتماد. از سال 1914.
 
نوآوری
هدف ما این است که به طور مداوم ایجاد محصولات که فوق العاده سبک وزن هستند و با استفاده از آخرین تکنیک های ساخت برای تولید بهترین توشه و سفر لوازم جانبی در جهان همیشه در حال تغییر.
 
طراحی شده
تولیدی از شاخ گوزن دارای یک سنت افتخار بزرگ طراحی بریتانیا مظهر توسط تیم ما از طراحان با استعداد و خلاق مستقر در HQ ما در لندن. ما به طور مداوم به چالش و مرزهای نوآوری های فنی در حالی که حفظ منحصر به فرد حس بریتانیا ما از سبک.
 
تست شده
محصولات ما به یک استاندارد بسیار بالا ساخته شده و با دقت به نابودی آزمایش قبل از آنها می گذشت را به تحمل آرم تولیدی از شاخ گوزن و 10 سال گارانتی می باشد. استانداردهای تست ما پیشرو صنعت و دور افتادن از بسیاری از رقبای ما، بنابراین شما می توانید مطمئن باشند که محصولات ما به سفر پس از سفر انجام دهد.
 
مورد اعتماد
از آنجا که ما در سال 1914 آغاز شد ما اعتماد میلیون ها مصرف کننده در سراسر جهان با توجه به کیفیت محصول ما به دست آورد. این اعتماد یک پیوند قوی جعلی سال تجربه بزرگ و سفر حماسی است. مشتریان ما برای وفاداری خود مشهور؛ یک مورد از شاخ گوزن است که اغلب به نسل های آینده منتقل می شود.
 
از سال 1914
ما بیش از 100 سال تجربه و میراث فرهنگی در لوازم سفر. همه چیز ما به دست از آنجایی که ما تاسیس شد به طراحی و ساخت انواع هر یک از محصولات ما کمک می کند. این میراث ما مجموعه جدا از مارک های دیگر می دهد و مشتریان تولیدی از شاخ گوزن اطمینان بزرگ است.

بیشتر
نمایش 1 - 7 از 7 آیتم
نمایش 1 - 7 از 7 آیتم

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد
مقایسه 0