تشخیص کفش کاترپیلار اصل از فیک با چند روش ساده

تشخیص کفش کاترپیلار اصل از فیک با چند روش ساده

تشخیص کفش کاترپیلار اصلی به چه صورتی امکان پذیر است؟ آیا کفش اصلی را می توان در همه جا پیدا کرد؟ یافتن محصولات مصرفی از مارک های موثق و مطمئن در کشور ایران معمولا کار راحتی نیست. عدم کنترل و رسیدگی مطلوب در بازار امروزه متاسفانه محیط را برای سودجویان هموار و برای کاربران نامساعد نموده است. همچنین این شرایط ایجاد شده در بازار به مالکین برند هم صدمه های غیر قابل جبرانی وارد نموده است.

مخصوصا درباره برند های خارجی محیط غیر شفاف بازار کشور ایران همیشه احتمال خدمات مستقیم مارک های موثق به کاربران را با سختی مواجه نموده است. در حال حاضر بازار پر شده است از کالاهای تقلبی و غیر اصل و بازشناسی محصول اصل از فیک را برای همه، با چالش روبرو نموده است. مخصوصا برای مشتری هایی که علم کافی جهت بازشناسی اصالت کالا را ندارند، این مسئله بیشتر به چشم می آید و اشخاص بسیاری از این موضوع زیان دیده اند.

این کفش ها معمولا انواع متنوعی دارند که نخستین محصول این موسسه کفش ایمنی بوده، که این کفش جهت تمهید امنیت کارگران در زمان کار طراحی شده اند. از دیگر انواع کفش های این برند می توان به بوت اسپرت آن اشاره کرد که، زمانی که این موسسه این مدل کفش را به بازار ارائه داد، با استقبال بی نظیر دانشجوها روبه رو شد. کمپانی که تا دیروز جهت آسایش پرسنل خود کفش های ایمنی ایجاد می کرد، اکنون به مارکی دوست داشتنی در میان جوانان همه دنیا مبدل شده بود.

بعد از مدل های گفته شده یکی دیگر از انواع کفش هایی که این کمپانی روانه بازار کرد، کفش کوهنوردی و طبیعت گردی بود. در این مطلب قصد داریم نکات عمده ای را که با توجه به آنها می توانید کفش اصل کاترپیلار را از فیک آن تشخیص دهید، برای شما بازگو نماییم پس با ما تا پایان این مطلب همراه باشید.

روش های تشخیص کفش کاترپیلار اصل

به چه صورتی می توانید به تشخیص کفش کاترپیلار اصل از فیک بپردازید؟ در این نوع کفش ها مشخصات و خصوصیاتی وجود دارد که با اندکی دقت و توجه می توان تشخیص داد که این کفش ها اصل یا فیک هستند. در این مبحث همه آنها را مورد بررسی قرار می دهیم.

باکس بسته بندی این نوع کفش را بررسی نمایید.

همه کفش های اورجینال این برند، در بسته بندی مستحکم با سطح کیفی عالی و با تلفیق رنگی زرد و مشکی بسته بندی می شوند. بارکد و علامت تجاری این برند روی باکس بسته بندی ثبت شده است و شخص با استفاده از بارکد خوان می توانید به آسانی آن کالا را در اینترنت جستجو نمود.

باکس کفش کاترپیلار اصلی

دقت به برچسب های موجود بر روی باکس

یکی از روش های تشخیص کفش کاترپیلار اصلی از فیک، دقت به برچسب های موجود بر روی باکس می باشد. همه داده های مرتبط به رنگ، اندازه و مدل محصول مورد نظر که انتخاب می کنید روی برچسب سفیدی بر روی باکس وجود دارد. به این مسئله حتما دقت نمایید که داده های درج شده روی برچسب باکس با محصول داخل آن یکسان باشد. همانطور که مارک کاترپیلار امکان دارد در کشور های متعددی نظیر چین یا تایلند تولید شود، امکان دارد مدل برچسب ها فرق داشته باشد ولی همه مشخصه های کفش بایستی روی برچسب ثبت شده باشد.

نوشته باکس اصلی کفش کاترپیلار

به لوگوی کفش دقت نمایید. 

در بخش زیرین و کف خارجی همه کفش های کاترپیلار اورجینال، مارک CAT به همان شکل بخصوص خود و با رنگ زرد درج شده است. این علامت تجاری بایستی به صورت دقیق مطابق طراحی اصلی علامت تجاری کاترپیلار باشد و هیچ نوع تناقضی در طرح زیری آن نبایستی به چشم آید. افزون بر علامت تجاری، حرف R هم که به مفهوم رجیستر شده و یا همان محصول تجاری می باشد که، بایستی به شکل حک شده بر روی آن موجود باشد.

لوگوی کفش کاترپیلار اصلی

برچسب های داخلی کفش کاترپیلار اورجینال

در قسمت زیرین زبانه این مدل کفش ها، یک برچسب دوخته شده به اسم و علامت تجاری کاترپیلار و کلمه Licensed Merchandise درج شده است. روی این برچسب نوع مدل محصول و بخش هایی که چرم گذاشته شده که بایستی با خود کفش همخوانی داشته باشد. علاوه بر این اسم کشور تولید کننده هم روی برچسب درج شده است.

برچسب داخلی کفش کاترپیلار اورجینال

تصاویر حک شده روی کفش کاترپیلار اورجینال

این علامت ویژه که گرفته شده از اسم بولدوزر می باشد و سمبلی از کاترپیلار است، روی بخش چرم پاشنه کلیه بوت های این برند درج شده است. افزون بر این حرف R هم در بخش بالایی این علامت تجاری بایستی حک شده باشد.

تصویر کفش کاترپیلار اورجینال

به سطح کیفی دوخت کفش دقت نمایید.

یکی دیگر از روش های تشخیص کفش کاترپیلار اصلی از فیک، دقت به سطح کیفی دوخت کفش می باشد. یکی از اساسی ترین بخش هایی که بایستی بررسی شود، قسمت های دوخته شده آن محصول می باشد. همه ی کفش های اصل این برند، با نخ زرد روشن و به صورت مستقیم با سطح کیفی عالی دوخته شده است.

نوع دوخت کفش کاترپیلار اصلی

کفی و بند ها را بررسی نمایید.

کف همه کفش های کاترپیلار از نوع چرم مرغوب می باشد. علاوه بر این بند ها و حفره ی بند ها به صورت منظمی بر روی کفش واقع شده است که در برخی از مدل ها کلمه Caterpillar 1904 روی حلقه های فلزی ویژه بند کفش درج شده است.

کاور کاغذی کفش داخل جعبه

یکی دیگر از راه های تشخیص کفش کاترپیلار اصل، کاور کاغذی داخل باکس می باشد. بیشتر شرکت های بزرگ حتی روی روکش کاغذی دور محصول داخل باکس تمرکز داشته و داده ها یا علامت تجاری موسسه را بر روی کاغذ ها حک می کنند.

بهترین راه برای خرید کفش اصل چیست؟

تا اینجا با روش های تشخیص کفش کاترپیلار اصلی نسبت به مدل های فیک آشنا شدید. حال شاید از خود بپرسید مطمئن ترین راه برای خرید کفش کاترپیلار اورجینال چیست؟ باید به شما بگوییم راحت ترین راه برای خرید کفش های اصل مراجعه و خرید از فروشگاه های معتبر است. شما میتوانید انواع کفش کاترپیلار اصل را به همراه کارت اصالت کالا از سایت بولگانو با خیال راحت خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود.