راهنمای خرید آنلاین کفش

راهنمای خرید آنلاین کفش

این روزها با وجود پیشرفت فناوری و کمبود زمان کافی برای خرید، همچنین با وجود پاندمی جهانی، علاقه به خرید آنلاین روز به روز گسترش پیدا می‌کند. خرید آنلاین، می‌تواند جذاب و در عین حال استرس‌زا باشد. در این بین، خرید کفش به صورت آنلاین حتی ‌می‌تواند نسبت به سایر کالاها و لباس‌ها دشوارتر باشد. چرا که  بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند کفش خود را پیش ا خرید بپوشند و راحتی آن را بیازمایند. بههمین دلیل اغلب مردم از خرید آنلاین کفش می‌ترسند.

با همه اینها فراموش نکنید،خرید آنلاین کفش تا زمانی که مشکلات خرید آنلاین به وجود نیاید بسیار راحت است.در این راهنما، هر انچه برای خرید آنلاین کفش نیاز دارید را خواهید یافت تا بتوانید با خاطری آسوده کفش خود را از منزل سفارش دهید. 

 به سراغ یک فروشگاه اینترنتی معتبر و شناخته شده بروید

برای دریافت بهترین خدمات، بهتر است از فروشگاه‌های آنلاینی که محبوب هستند و برای خود شهرتی در بازار آنلاین ایجاد کرده‌اند خرید کنید.

اگرچه ممکن است که بتوانید کفش مورد نظرتان را با قیمت بهتر یا ارزان‌تری از فروشگاه های آنلاین کوچکتر و ناشناخته دریافت کنید، اما توصیه می‌شود که به فروشگاه‌های معتبر و شناخته شده مراجعه کنید تا مطمئن شوید از شما کلاهبرداری نخواهد شد.

توجه داشته باشید که فقط برای تأیید حقانیت آنها می توانید در مورد فروشگاه جستجو کرده و صفحه درباره ما آنها را بررسی کنید، آنها را در شبکه‌های اجتماعی بیابید، نظرات کاربران و مشتریان آنها را بررسی کنید.

بولگانو نمونه خوبی از یک فروشگاه اینترنتی معتمد در زمینه کفش است که با بیش از 4 سال فعالیت در زمینه کفش‌های اورجینالی مانند کاترپیلار، کلمبیا و … توانسسته اعتماد مشتریان خود را جذب کند، با این‌حال، فروشگاه‌های معتبر خوب دیگری نیز هستند که می‌توانید با خاظری آسوده از آنها خرید نمایید.

سیاست بازگشت فروشگاه آنلاین را بررسی نمایید.

بعد از خرید ممکن است مشکلی مانند اندازه نبودن، یا هر مشکل دیگری به وجود بیاید که ممکن است شما را ملزم به پس دادن کفش‌های خریداری شده کند. حتما سیاست بازگشت فروشگاه را بخوانید تا مطمئن شوید در صورت بروز مشکل، حتما کفش‌ها را پس خواهند گرفت. برای اینکه بدانید با آن فروشگاه خاص چگونه کار می‌کند، بررسی کنید که در صورت بازگشت کفش، هزینه آن به شما بازپزداخت خواهد شد یا خیر. برای مثال، فروشگاه آنلاین بولگانو در صورت استفاده نکردن از کفش‌ها، امکان بازگشت و تعویض آن تا 14 روز را برای مشتریانش ایجاد کرده‌است.

اینها مواردی است که باید ابتدا آنها را تأیید کنید تا بدانید چه چیزی برای شما مناسب است.

از معتبر بودن فروشگاه آنلاین اطمینان حاصل کنید.

حتما وجود نماد اعتماد الکترونیکی (اینماد) را که از سوی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزات صنعت معدن و تجارت صادر می‌شود را بررسی کنید و از معتبر بودن آن اطمینان حاصل کنید. ضمنا اگر گزینه پرداخت درب منزل وجود داشته باشد، می‌توانید پس از دریافت کالا و اطمینان از سلامت آن هزینه را پرداخت کنید تا مطمئن شوید از کلاهبرداری در امان خواهید بود.

توضیحات کفش را با دقت مطالعه کنید.

هر فروشگاه آنلاین معتبری، توضیحات کاملی را در مورد کالا یا خدمت خود ارائه می‌دهد، حتما این توضیحات را با دقت بررسی کنید تا از خرید خود مطمئن شوید. دلیل این موضوع این است که، شما باید مطمئن شوید آیا کفشی که می‌خواهید بخرید، دقیقا ویژگی‌های مد نظر شما را دارد یا خیر. از طرفی شما نمی‌خواهید کفشی بخرید که به ماده ای که از آن ساخته شده حساسیت داشته باشید.

نظرات  مشتریان را بخوانید

برای دانستن بیشتر در مورد کفش، بررسی‌ها و نظرات مشتریان را بخوانید تا تصوری از انتظارات داشته باشید. وبلاگ‌ها و کانال‌های اینستاگرامی و YouTube وجود دارد که کفش‌ها به صورت تخصصی بررسی می‌کنند. حتما سری به آنها بزنید تا از مدل و نوع کفش انتخابی خود مطمئن شوید.

 تعیین سایز پا

مهمترین قسمت خرید کفش، مخصوصا به صورت آنلاین، تعیین اندازه دقیق پا است. اگر سایز کفش خود را نمی‌دانید یا مطمئن نیستید، باید پای خود را اندازه بگیرید.

اگر نمی‌دانید چطور باید اندازه استاندارد پای خود را بیابید، نگاهی به راهنمای دقیق پیدا کردن سایز پا در برندهای معتبر بیندازید.

به هر حال مزایای خرید اینترنتی در مقابل خرید سنتی به حدی است که نمی‌توان به راحتی از آن چشم پوشی کرد. هنگام خرید آنلاین می‌توان به راحتی قیمت‌ها و مدل‌ها را مقایسه کرده، نظرات کاربران را جویا شده و بار اساس نیاز و بودجه خود با خاطری آسوده از انتخاب خود خرید کرد. این درحالی است که شاید شما هم مانند من، پش از گشتن‌ها و راه رفتن‌های فراوان، در اثر خستگی فیزیکی، در نهایت خریدی کنید که از آن راضی نباشید. اکنون با رعایت موارد فوق، می‌توانید راحتی و آرامش خرید اینترنتی را با یک کلیک امتحان کنید تا مثل من به آن وابسته شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود.