برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
مهمان عزیز خوش آمدید

سوالات مشتریان

تاریخچه خرید اینترنتی 

اولین بار در سال 1991 تیم برنرز لی تجارت های الکترونیک را پایه گذاری کرد و در سال 1994 که بانکداری آنلاین ایجاد شد، شرکت پیتزا هات اولین فروش اینترنتی خود را آغاز کرد. مشکلات امنیت و لو رفتن اطلاعات مشتریان و از بین رفتن حریم خصوصی در این نوع سبک کاری که به یک دغدغه بزرگ تبدیل شده بود و نیاز به چاره اندیشی داشت در همان سال ذهن کمپانی نت اسکیپ را به خود مشغول کرد این کمپانی راه چاره ای بسیار قدرتمند با لایه های امنیتی متعدد به نام SSL را برای جلوگیری از سو استفاده هکران به کار گرفت. خرید اینترنتی به وسیله این پروتوکل ایجاد شد. 

نحوه عملکرد فروشگاه های اینترنتی 

در این نوع فروشگاه ها که بعد از به وجود آمدن اینترنتی پابه عرصه وجود گذاشته اند، فروشنده لیست محصولات خود را در سایت قرار داده و خریدار پس از مراجعه به به این فروشگاه اینترنتی و مطالعه مشخصات و ویژگی های کالا، نسبت به ثبت سفارش خود و انجام خرید اینترنتی اقدام می نماید. این سفارش بعد از بررسی و تایید نهایی توسط مسئولان سایت با توجه به نوع کالا و حجم و وزن کالا مراحل ارسال کالا انجام می دهند.

تاریخچه فروشگاه اینترنتی در ایران 

با توجه گسترش نیاز های روزمره و کمبود وقت برای انجام صحیح همه آن ها از جمله خرید های حضوری فعالیت فروشگاه های اینترنتی در ایران نیز برای رفع نیاز های روزمره و دستیابی سریع تر به کالا و خدمات گسترش یافت. در عصر حاضر که میل به خرید های اینترنتی در بین تمام اقشار مردم بیشتر شده و اکثر قریب به اتفاق ترجیح خود را در این می بینند که برای صرفه جویی در وقت و خرید راحت، بیشتر مایحتاج خود را از فروشگاه های اینترنتی تامین کنند هرروزه شاهد گسترش تعداد فروشگاه های مجازی هستیم و پیشرفت چشمگیری را شاهد بوده ایم.

فروشگاه اینترنتی بولگانو

فروشگاه اینترنتی بولگانو قریب به 5 سال است که فعالیت خود را شروع کرده و فراز و فرود های بسیاری را برای جلب رضایت و اعتماد مشتریان پشت سر نهاده است و از ابتدای شروع کار خود با مشکلات بسیاری مواجه بوده است. در تمام این مدت تیم بولگانو سعی بر این داشته که تمام قد در رفع این مشکلات بکوشد و رسیدن به این امر مهم جز با همکاری صبورانه مشتریان گرانقدر امکان پذیر نبوده است. فروشگاه ما هربار با بروز هر مشکل علاقه و اشتیاق خود را برای رفع آن دو چندان کرده تا راه برای بازدیدکنندگان و مشتریان سایت هموار باشد.

خدمات فروشگاه اینترنتی بولگانو

فروشگاه اینترنتی بولگانو تنها فروشگاه آنلاین محصولات صد در صد اورجینال برند های معتبر جهانی از جمله کاترپیلار، کلمبیا، تیمبرلند، نورث فیس، مرل، نایک می باشد که با راه اندازی این سایت فلسفه خرید را راحت تر کرده و تجربه پرداخت آنلاین را برای خریداران سرتاسر کشور فراهم کرده است.ضمن اینکه عوامل راه اندازی و پشتیبانی فروشگته اینترنتی بولگانو مسائل بسیاری را به خود دیده اند همینطور سوالات بسیاری هم در ذهن مشتریان ایجاد شده که برای عده زیادی از مشتریان این فروشگاه اینترنتی حل شده و برای عده دیگر هنوز به شکل یک مساله حل نشده باقی مانده و سوالات بسیاری را بی جواب گذاشته است عوامل پشتیبانی تیم بولگانو سعی بر این داشته که فرصت را غنیمت شمرده و به سوالات شما مشتریان محترم پاسخ دهد.

مشکلات ایجاد شده و سوالات بی جواب مانده مشتریان

سوال : در این مدت بخش عمده مشکلاتی که با آن مواجه بوده ایم مساله ناموجود بودن کالا بعد از خرید آنلاین مشتری بوده است. واما نکته اصلی این مشکل که مشتریان بعد از خرید و ثبت سفارش با ناموجود بودن کالا مواجه می شوند چیست؟

پاسخ : این مساله بدون شک از قصور عوامل پشتیبانی سایت نبوده و نیست.ما هرروزه تلاش خود را بیشتر کرده ایم تا مشکل عدم موجودی را به حداقل برسانیم.اما این مشکل از کجا سر چمشه می گیرد، فروشگاه اینترنتی بولگانو بر خلاف تمامی فروشگاه های آنلاین، فروشگاه حضوری را نیز داشته که مشتریان علاوه بر خرید اینترنتی لذت خرید حضوری از این فروشگاه را نیز تجربه کنند. یکی بودن انبار فروشگاه حضوری و فروشگاه آنلاین دلیل عمده این مشکل می باشد این امر از خرید همزمان نشات می گیرد به صورتی که در یک زمان یک مشتری محصولی را از فروشگاه آنلاین خریداری کرده و در همان لحظه همان محصول در فروشگاه حضوری به فروش می رسد

راه چاره: تیم پشتیبانی فروشگاه اینترنتی بولگانو برای حل این مشکلات در بیشتر مواقع با صبوری و همکاری مشتریان روبه رو شده و در برخی از مواقع با نا رضایتی مشتری با وجود این مشکل تیم بولگانو نا امید نشده و به طور مستمر تلاش کرده تا این مساله را حل کند و تا به امروز هم به بهبودی شایان دست یافته که با یاری خدا و صبوری مشتریان این مشکل توسط تیم پشتیبانی فروشگاه اینترنتی بولگانو در سال جدید به طور کامل حل خواهد شد از آنجا که تمام سعی این فروشگاه اینترنتی بر جلب توجه و رضایت مشتریانشان می باشد

سوال: هزینه ارسال سفارشات چفدر است ؟

پاسخ: فروشگاه بولگانو از مشتریان عزیز هیچ هزینه‌ای جهت ارسال آن دریافت نمی‌کند و به صورت رایگان برای شما ارسال‌ می‌شود.

از دیگر مشکلات ارسال مرسوله با پست های هوایی یا تیپاکس که مشتریان به برای دسترسی سریع تر آن را انتخاب کرده و هزینه بیشتری را نیز طبیعتا پرداخت می کنند اما مشکل اصلی تیپاکس می باشد که در برخی از شهر ها دفاتری را نداشته به همین دلیل در برخی از مواقه مرسولات ارسالی با پست تیپاکس با تاخیر بیشتری نسبت به پست پیشتاز همراه می باشند.

راه حل : از مشتریان گرامی تقاضا می شود که قبل از انتخاب پست تیپاکس از وجود دفاتر تیپاکس در شهر خود اطمینان کامل را داشته باشند.

پرداخت در محل 

تعدادی از مشتریان این تقاضا را داشته که مبلغ کالای خریداری شده را بعد از تحویل تسویه کنند اما متاسفانه پست منطقه آزاد در جهت ارسال کالا های تجاری هیچگونه همکاری و تسهیلاتی را اعمال نمی کند بدین دلیل تنها راه ارسال مرسوله پرداخت کل هزینه خرید و تمام هزینه پست می باشد. در غیر این صورت با مشکلات جدیدی رو به رو شده و دردسر های زیادی را برای مشتریان و فروشگاه به همراه دارد.

دلیل عدم ثبات قیمت های کالا  و تغییر زود هنگام به چه دلیل است؟

 تغییرات و نوسانات ارز دلیل این مشکل می باشد. محصولات تعریف شده بر روی فروشگاه آنلاین بولگانو تماما اورجینال بوده و این مسئله به اکثر مشتریان ثابت شده کیفیت کالا دلیل تغییرات قیمت نمی باشد تغییرات قیمت کالا به قدری نمی باشد که به وضوح احساس شود ولی به دلیل اقتضای شرایط تجاری تغییرات قیمت صورت می گیرد.

تعویض کالا

از تمامی این مشکلات که بگذریم بحث اطمینان از تعویض برای مشتریان خوش تر است که البته این حق مشتریست که وقتی به صورت آنلاین خرید خود را ثبت می کند در کنارش از مزایایی نیز بهره ببرد. خرید غیر حضوری مشکلات کوچکی از جمله انتخاب سایز درست را نیز به همراه را دارد که نوعی ریسک به حساب می آید . این امر موجب شد که تیم فروشگاه اینترنتی بولگانو امکان تعویض کالا را برای مشتریان به مدت دو هفته بعد از خرید را فراهم سازد که با شرایط جزئی ولی بسیار مهم همراه می باشد از جمله این شرایط (جعبه و بسته بندی سالم و سلامت کالا بوده که عاری از هر گونه آسیب دیدگی و مخدوش شدن  باشد ) جعبه محصولات اورجینال همانند شناسنامه کالا می باشد و تنها منحصر به همان محصول است.

در طی فعالیت یک ساله این فروشگاه تمامی کارکنان با هدف جلب توجه و رضایت مشتری به نحو احسنت تلاش کرده و موفق به کسب تندیس اصناف شده است. کسب نماد اعتماد الکترونیک برای فروشگاه اینترنتی بولگانو و تاییدیه واحد اصناف نیز دلیل محکمی و مطمئنی برای فعالیت این فروشگاه اینترنتی می باشد . به هر روی تمام سعی و تلاش بولگانو بر این است که علی رغم وجود مشکلات عدیده مسیر خرید اینترنتی لذت بخش و آسان را برای بازدید کنندگان فراهم بدون آن که مشتری در این مشکلات دخیل شده و خاطره ناخوشایند از خرید خود داشته باشد. امید است با مساعدت و همکاری و دلگرمی شما دستیابی به این هدف برای ما میسر و ممکن شود .

صفحه اصلی

پنل کاربری

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم