۱۰ تا ازبهترین و سرشناس ترین کمپانی ها در زمینه کفش

برند
1,114

شاید یک کفش نایک و چینی تفاوت زیادی با هم نداشته باشند اما مهم ترین ملاک ما برای خرید آنها داشتن طرح زیبا ،راحتی و استقامت بالا هست. به این دلیل است که اکثر برندها در تجارت لباس ورزشی به‌طور شانه به شانه با هم رقابت می‌کنند تا بازارشان را گسترش دهند.
در زیر ۱۰‌ تا از بهترین برندهای کفش و لوگوهای آن‌ها را می‌بینید که بدون شک این‌ها در بازار حاکم هستند.

۱ – برند Adidas
Adidas بهترین برند کفش ورزشی است که بیشتر دنیا را به تصرف خود در آورده است. این برند در سال ۱۹۴۸ توسط Adolf Dassler در سال ۱۹۴۸ به وجود آمد. بر طبق یک برآورد این شرکت در سال ۲۰۱۰ به میزان ۱۲ میلیارد یورو درآمد داشته است. Adidas به دلیل تنوع فوق‌ العاده‌ای که در انواع محصولات و کفش‌ها شامل فوتبال، کریکت، راگبی، بسکتبال، دو، گلف، تنیس و غیره دارد، بسیار مشهور است.

برند adidas

۲ – برند Nike
Nike از جمله بزرگترین فروشندگان کفش به ورزشکاران در تمام دنیا است. Nike در سال ۱۹۶۴ و با نام Blue Ribbon Sports تاسیس شد و بعدها در سال ۱۹۷۸ نام آن به “NIKE” تغییر پیدا کرد. درآمد به دست آمده توسط “NIKE” در سال ۲۰۱۱ حدود ۲۰٫۸۶ میلیارد دلار آمریکا بوده است.

برند nike

۳ – برند Puma
Puma یک کمپانی کفش آلمانی است که به خاطر لباس‌ها و کفش‌های ورزشی‌اش مشهور شده است. این کمپانی توسط دو برادر شکل گرفت، Adolf Dassler و Rudolf Dassler در سال ۱۹۲۴ اما بعداً تقسیم شدند و نتیجه آن دو شرکت جداگانه کفش ورزشی شد Adidas و Puma. در آمد به دست آمده توسط Puma در سال ۲۰۱۰ به میزان ۲/۷۰ میلیارد یورو بوده است.

برند puma

۴ – برند Reebok
Reebok از سال ۲۰۰۵ یک تابع از Adidas است، اگر چه این برند توسط J.W. Foster و پسرانش در سال ۱۸۹۵ شکل گرفت. بعدها در ۱۹۵۸ نوه‌های آن‌ها نام آن را به Reebok تغییر دادند.Reebok به خاطر کفش‌هایش مخصوصاً برای پیاده‌روی معروف است. این برند محبوبیت زیادی در کشورهای جنوبی آسیا به دست آورده که به دهه ۸۰ باز می‌گردد و در اواخر دهه ۹۰ به اوج خود رسید.

برند reebok

۵ – برند Under Armour
Under Armour در سال ۱۹۹۶ تاسیس شد. این برند در سال ۲۰۰۶ شروع به کار بر کفش‌های ورزشی کرد. درآمد این شرکت در یک رشته خاص در سال ۲۰۰۹ به میزان ۸۵۶ میلیون دلار بوده است. هم‌چنین این کمپانی در سال ۲۰۰۸ جایزه Billie را به خاطر تاکتیک‌های ابداعی و اختراعی را از آن خود کرد.

برند آندرامور

۶ – برند Keds
Keds در سال ۱۹۱۶ تاسیس شد. این یک برند کفش آمریکایی است که کفش‌هایی با کفی لاستیکی ارائه می‌کند. اکثر مردم آن‌ها را به نام “Sneakers” می‌شناسند، Keds به این دلیل به این نام مشهور شده است که به دلیل داشتن کفی لاستیکی مردم می‌توانند با آن‌ها به طور آرام و بی‌صدا حرکت کنند.

برند کیدز

۷ – برند New Balance
NBAS – New Balance Athletic Shoes Inc در سال ۱۹۰۶ و با اسم New Balance Arch Support Compan تاسیس شد. درآمد این شرکت در سال ۲۰۰۶ حدود ۱٫۵۵ میلیارد دلار بوده است. اسم این برند به دلیل بهترین و برجسته‌ترین کفش‌های ورزشی در دنیا مطرح شده است.

برند new balance

۸ – برند K-Swiss
K-Swiss در سال ۱۹۶۶ به وسیله دو برادر تاسیس شد. این کمپانی در ابتدا کفش‌های ورزشی برای بازیکنان تنیس تولید می‌کرد که پس از گذر زمان بسیار معروف و مشهور شد.

برند k-swiss

۹ – برند Hi-Tec
Hi-Tec در سال ۱۹۷۴ به وجود آمد. اسم این برند در زمانی معروف و محبوب شد که کفش‌هایHigh Tec Squash را تولید کرد. این کفش‌ها به طور تخصصی برای بازیکنان اسکواش تولید و طراحی شده بودند. این کمپانی در حال حاضر در بازار کفش‌های ورزشی مطرح بوده و درآمد سالیانه ۲۵۰ میلیون دلاری دارد.

برند hi-tec

۱۰ – برند Fila
Fila یکی از معروف‌ترین و مطرح‌ترین برند‌های کفش ورزشی است. این برند در سال ۱۹۱۱ در ایتالیا مشهور شد. محصولات Fila انواع لباس‌های ورزشی است. اما این برند بیشتر به خاطر کفش‌هایش مشهور شده است. محصولات لباس‌های ورزشی برای فوتبال، گلف و دیگر ورزش‌ها می‌باشد.

برند fila

منبع beytoote

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × یک =