نیم بوت مردانه

نمایش 1–16 از 104 نتیجه

طوسی
20% 4,347,000 تومان
3,470,000 تومان
مشکی
13% 3,747,000 تومان
3,269,000 تومان
مشکیمشکی
قهوه ایقهوه ای
14% 3,647,000 تومان
3,136,420 تومان
مشکیمشکی
زیتونیزیتونی
20% 4,413,000 تومان
3,530,400 تومان
سرمه ایسرمه ای
10% 2,400,000 تومان
2,160,000 تومان

خرید نیم بوت های مردانه اصل در بولگانو

تهیه نیم بوت مردانه مطلوب افزون بر اینکه برای گرم نگه داشتن پاها در فصول سرد پاییز و زمستان لازم است، علاوه بر این کامل کننده تیپ رسمی و روزانه آقایان در فصل های سرد سال هم می باشد. نیم بوت مردانه اصل معمولا کفش های ساقداری می باشند که به علت بلندی ساق کفش احتمال حفاظت هر چه بیشتر از پا در مواجه با سرما و برف را دارد. در نواحی سردسیر با بارش برف اکثر از این نوع کفش استفاده می کنند. معمولا انواع نیم بوت مردانه در بازار موجود می باشد که می توان با توجه به سلیقه و استایل خود یکی از آنها را انتخاب و خریداری نمود. با ما همراه باشید تا با بهترین های اینو نوع کفش ها و خرید و قیمت این محصول بیشتر آشنا شوید.

انواع نیم بوت های اصل مردانه

همانطور که می دانید و ذکر شد در بازار انواع نیم بوت مردانه موجود می باشد. برای تیپ های رسمی و شیک، این نوغ کفش ها مورد نیاز است. این کفش ها معمولا در دو رنگ قهوه ای و مشکی تولید می شود ولی در مجموع رنگ مشکی آن در قیاس با قهوه ای طرفدارهای بیشتری دارد و معمولا تیپ رسمی تر ایجاد می کند. انواع این کفش ها با طرح ها و مدل های مختلف در جنس ها و رنگ های متنوع در تیپ کژوال و روزانه هواداران بسیاری دارد.‌ مدل های دیگری از این نوع کفش می توان به زیپی یا بندی اشاره کرد که، آنها نیز طرفداران زیادی دارند.‌ ولی مدل های جدید و ترند روز، زیپی و بندی می باشد.

قیمت نیم بوت مردانه در بازار ایران

اختلاف در سطح کیفی چرم و طبیعی یا مصنوعی بودن آن بر روی قیمت نیم بوت مردانه معمولا تاثیر بسزایی دارد. اقسام پوتین با چرم طبیعی به علت خواص تنفس پذیری چرم از بو گرفتن پا جلوگیری می کند و به علت ماندگاری هر چه بیشتر نرخ بیشتری در قیاس با محصولات مصنوعی دارد. برخی از خصوصیات ویژه این کفش ها ضد آب بودن و نوع کفی ان که از لیز خوردن در برف و یخ ممانعت می کند هم در قیمت نیم بوت اصل مردانه بی تاثیر نیست.

خرید از مراکز فروش اینترنتی معتبر

تیپ و شرایط بکارگیری دو فاکتور عمده در خرید نیم بوت های مردانه به حساب می آید. چنانچه تیپ رسمی داری  نباید کفش های اسپرت و کژوال انتخاب نمایید. در نواحی که مقدار بارش باران زیاد است مطلوب ترین چکمه مردانه برای هر نوع تیپی بایستی از نوع ضد آب باشد.انتخاب بهترین نوع کفش ها امروزه با توجه به رقابت تنگاتنگ و قیمت های گوناگونی که میان آنها وجود دارد اندکی سخت است و با تحقیق و مطالعه نظرات خریداران می توان یکی را انتخاب کرد. در فروشگاه بولگانو انواع نیم بوت های مردانه با بهترین قیمت و کیفیت مناسب در برند های مطرح و نام آشنای بازار جهانی، به فروش میرسد.