کفش اسپرت مردانه کاترپیلار مدل CATERPILLAR P711669

 • ضدلغزش و انعطاف پذیر
 • رویه چرم
 • دیزاین رسمی و اسپرت
 • طول عمر بالا
 • زیره کاملا حرفه ای 
 • وزن: کمترین در بین سایر زیره ها
 • عایق حرارتی: حرارت زمین به پا انتقال داده نمی شود.
ادامه مطلب
4,850,000 ریال بدون مالیات
سایز
 • 41
 • 42
 • 43
 • 43.5
 • 44
 • 45
ناموجود
راهنمای سایز بندی

سایز بندی محصولات مردانه برند کاترپیلار

CMUKEUROUSA
25.8 6 40 7
26.2 6.5 40.5 7.5
26.6 7 41 8
27 7.5 41.5 8.5
27.4 8 42 9
27.9 8.5 42.5 9.5
28.3 9 43 10
28.7 9.5 43.5 10.5
29.1 10 44 11
29.5 10.5 44.5 11.5
29.9 11 45 12
30.3 12 46 13
30.7 13 47 14
 •       یک پا را روی یک تکه کاغذ قرار دهید.

 •       انتهای پاشنه پا و جلوی انگشت شصت پای خود را خط بکشید.

 •       فاصله بین این دو خط را اندازه (سانتی متر) بگیرید و در جدول های زیر قرار دهید تا سایز واقعی خود را پیدا کنید.

دوست داشتن1
اضافه به مقایسه0
نام تجاری:
محصولات مرتبط
موردی یافت نشد
راهنمای سایز

سایز بندی محصولات مردانه برند کاترپیلار

CMUKEUROUSA
25.8 6 40 7
26.2 6.5 40.5 7.5
26.6 7 41 8
27 7.5 41.5 8.5
27.4 8 42 9
27.9 8.5 42.5 9.5
28.3 9 43 10
28.7 9.5 43.5 10.5
29.1 10 44 11
29.5 10.5 44.5 11.5
29.9 11 45 12
30.3 12 46 13
30.7 13 47 14
 •       یک پا را روی یک تکه کاغذ قرار دهید.

 •       انتهای پاشنه پا و جلوی انگشت شصت پای خود را خط بکشید.

 •       فاصله بین این دو خط را اندازه (سانتی متر) بگیرید و در جدول های زیر قرار دهید تا سایز واقعی خود را پیدا کنید.

توضیحات

 کفش اسپرت مردانه کاترپیلار مدل CATERPILLAR P711669

خرید آسان است!!

خرید یک کفش شاید کار ساده و آسانی به نظر برسد. حتما با خودتان می گویید به فروشگاه می روید و از میان انواع کفش در رنگ و طرح و مدل های گوناگون هر کدام که بیشتر خوشتان آمد و به دلتان نشست، انتخاب می کنید و می خرید. اما به همین آسانی هم نیست. برای خرید یککفش مناسب باید به نکات دیگری هم توجه کرد. کفش ها بیش از سایر لباس ها و پوشش ها در راحتی، شادابی و سلامت شما موثرند. بنابراین ارزش دارد که کمی بیشتر هزینه کنید وقت صرف کنیدپ س این کار را جدی بگیرید.

از کفش ساق دار استفاده نکنید؟؟

بیشتر سعی کنید برای استفاده رزوانه از کفش هایی استفاده کنید که زیره ای طبی داشته باشند ومچ پای شما را نپوشانند.در این بحث شکی نیست که این محصولات برای کار واستفاده خاصی طراحی شده اند و نمیتوان در تمام روز از آنها استفاده کرد.سعی کنید برای استفاده روزانه از کفش هایی اتستفاده کنید که ساق ندارند و راه رفتن را برای شما به دغدغه ای مهم تبدیل نمیکنند.پس این نکته را در خواطر داشته باشید که کفش های ساقدار مانند کفش والیبال برای استفاده های کوتاه مدت طراحی شده و باعث ضعیف شدن مچ پا در طولانی مدت نمیشوند.

کفشی را انتخاب کنید که پا در آن تنفس کند!

بسیاری از محصولات دارای ظاهری کاملاشیک هستند ولی بزرگ ترین مشکل آنها متریال یا رویه آنها است که زما نی که ازآنها استفاده میکنیم پا به صورت ناجوری تعرق میکند و بوی بد میگیرد و بزرگ ترین مشکل آن رشد باکتری های مضر است پس سعی کنید همیشه از پاافزاری استفاده کنید که این مسائل را برای شما به وجود نیاورد.اما بعضی از محصولات هستند با این که رویه آنها این خصوصیت راندارد واین امکان را به صورت دیگر در آنها گنجیده اند و میتوان از آنها هم استفاده کرد.

ترفند های قدیمی را به کار ببرید؟

شاید این حرکت را از افراد مختلف را دیده باشید که در زمان خرید کفش را خم میکننده تا قسمت جلویی کمی به سمت بالا حرکت کند و زیره آن را بسنجند.در این حالت حدود یک سوم قسمت جلویی به سمت بالا حرکت میکند و دو قسمت بعدی کمی سخت است در این حالت به این نتیجه رسیده ایم که این کفش با این زیره مناسب برای استفاده رو زانه است و میتوان با آن روی تمام سطوح قدم بداشت و کوچک ترین مشکلی برای پا و کنمر شما در این حالت به وجود نمی آید.

بادودست خود بچرخانید؟؟؟

با دودست خود کفش را نگه دارید((یکی در ابتدا و دیگری در انتهای کفش))در این حالت دو دست خود را درجهت مخالف بچرخانید و به ظاهر و رویه کفش توجه کنید که به راحتی تغییر فرم ندهد ودفرمه نشود.بعد از بازگشت به شکل اول کاملا کفش راچک کنید اگر از حالت اولیه خود خارج نشده باشد شما محصولی را انتخاب کرده اید که بعد از سال ها استفاده از فرم اولیه خارج نمیشود.

قبل از خرید کفش رابپوشید!

سعی کنید همیشه در هر مکانی هستید قبل از خرید کفش را بپوشید وتست کنید تا به مشکل نخورید.گر پاهایتان رو به بیرون غلط خورد و یا پاشنه ی شما به بیرون غلط خورد کفش را نخرید اگرچه بعضی از جنس ها مثل چرم بعد از مدتی جا باز میکنند ,اگر کفش خیلی تنگ باشد در دراز مدت باعث ناراحتی میشود و باعث ایجاد درد در پا می شود. البته کفش نو و کار نکرده کمی با کفشی که یک هفته استفاده شده است متفاوت است ولی نیابد ناراحتی خاصی به هنگام راه رفتن احساس کنید و همیشه سعی کنید قبل از پرداخت نهایی روی سطحی سیقلی آنرا بپوشید تا از لیز نخوردن یا ایجاد صدای بد اطمینان خاطر کنید.

چه موقع خرید کنم......؟

شاید برای شما افاق افتاده باشد که صبح کفش میخرید اما آخرشب بر مخالف صبح خیلی کوچک هست و نمیتوانید آن رابپوشید و باعث ایجاد درد در پا شما میشود.باید دقت داشته باشید که صب سایز پای شما بسیار کوچک است و کاملا نرمال است ولی بعد از ظهر 8% پای شما بزرگ ترمیشود که مهم ترین دلیل آن خستگی پا یا پیاده روی است به همین دلیل پیشنهاد میشود اکثر بعد از ظهر خرید کنید که در حالت بزرگی پا محصول رو انتخاب کنید.

کفش نا مناسب برای پای شما چه مشکلاتی به وجود می آورد؟؟؟

کفش یکی از محصولاتی است که برای راحتی ومحافظت از پا ساخته شده تا بتوان با آن روی تمام سطوح قدم برداشت اما مهم ترین مشکل ما افرادی هستند که درزمان خرید شیک بودن پاافزار را به راحتی ترجیه میدهند که این تصمیم به عنوان یک خرید عاقلا کاملااشتباه است.پس برای این که راحت تر زندگی کنیم از این جهت لازم است که قشنگ بودن را فدای راحتی نکنیم.

                                                                      

مهم ترین نکات در انتخاب کفش؟؟

1 - کفش مناسب کفشی است که در هنگام استفاده طولانی به پای شما آسیبی وارد نکند و باعث ایجاد درد در مفاصل نشود.
2 - قبل از خرید حتما توجه داشته باشید که نوک انگشتان شما فرم بد نگیرد واز حالت اولیه خود خارج نشود و مواظب باشید کفشی که کناره تنگ نداشته باشد چون مانعی بزرگ در عبور خون در پای شما میشود.
3 - توجه داشته باشید در محصولی که انتخاب میکنید تنها شیک بودن را ملاک قرار ندهید و بلکه بتواند رویه ای داشته باشد که در زمان گرما از پا محافظت کند ومانع از تعرق پا شود و از آسیب های سرما و ناهواری هابه شما کمک کند.
4- توجه داشته باشید اگر دیسک کمر دارید یا پا درد دارید باید در انتخاب کفش های خود محدودیت های بیشتری داشته باشید و از کفش های کاملاطبی استفاده کنید چون این پا درد ها اکثر به دلیل استفاده نکردن از کفش های درست است.
5 - اگر کمی اضافه وزن دارید توجه بیشتری داشته باشید چون باید از کفش های تخت استفاده کنید در غیر این صورت پاشنه های بلند باعث عدم تعادل در قدم هایتان میشود.
6 - قبل از خرید نهایی حتما چندین بار کفش را چک کنید که به پایتان فشار نیاورد و این مسئله را جدی بگیرید.

7 - در زمان تست کفش حتما از جوراب استفاده کنید.(توجه داشته باشید جوراب شما خیلی نازک ویا ضخیم نباشد)

8 - در نظر داشتن بیماری هایی مثل دیابت و کمر درد شاید انتخاب شما را به حدی محدود ترکند اما در این حالت انتخاب درست تری داید و با آگاهی از بیماری حاکم برشما انتخاب خوبی خواهید داشت و برای شما در طولانی مدت باعث ایجاد مشکل نمیشود.

9 - کفش بارویه ای درست راانتخاب کنید و سعی کنید رویه ای نازک ولطیفی داشته باشد،بهترین اتخاب برای شما چرم ها هستند و از خرید کفش هایی با رویه ای پلاستیک دوری کنید چون باعث ایجاد تعرق در پای شما میشود و این تعرق باعث به وجود آمدن باکتری در کفش میشود.

کمپانی کت رو بشناسم خوبه!!

یکی از بهترین و مطرح ترین برند های دنیا کاترپیلار است که زمینه پیشرفت و تولید آن ماشین آلات سنگین و تراکتور ها است ولی جدیدا شرکت خود را به سمت محصولات دیگری روانه کرده است.

کاترپیلار عنوان بزرگ ترین ماشین آلات سنگین عمرانی ، استخراج معدنی ،متور های دیز لی و....را در دنیا را به خود اختصاص داده است.

کت که فعالیت خود را با ساخت ماشین آلات و تراکتور شروع کرد پس ااز مدتی اقدام به تولید کیف و کفش هم کرد و توانسته در این عرصه مانند ماشین آلات طرفداران زیادی از تمام قشر های جامعه به طرف خود بکشد و فرمانروایی کند.ضمن این که کاترپیلار به این تولید بسنده نکرده و خود را به جمع تولید کننده های گوشی هوشمند اضافه کرده است.

کاترپیلار در سال 2009 بادارایی حدد 70 میلیون دلار توانست رتبه 44 بزرگ ترین شرکت ایالات متحده ر ا به خود اختصاص دهد.

قسمت اصلی تولیدات این برند به قرن بیستم میلادی برمیگردد.در آن زمان خاک های کالیفرنیا خیلی نرم بود و هنگام بارش باران خاک را به صورت گل در می آورد و در آن خاک تراکتور ها امکان حرکت نداشتند.بنجامین هولت در آن زمان کارخانه کوچکی از تراکتورسازی داشت.زمانی که به این مسئله خاک نرم برخورد کرد سوالات متداولی به ضهن او خطور کرد که یکی از آن ها بیشتر کردن طول چرخ ها و همچنین افزایش طول تراکتر بود اما بزرگ ترین مشکل آن هزینه بالای این ساختاربود.ضمن این که باعث برخورد آن تراکتور با بقیه وسایل می شد ودرنتیجه هولت به نتیجه رسید که برای کشش طول از چرخ هایی باشیار چوبی پیچیده به زنجیر استفاده کند

این حرکت بزرگ ترین تحول را ایجاد کرد که باعث شد که کار هولت با موفقیت به پایان برسد و نام این نوع حرکت تراکتور را کرم پیله ساز گزاشتند که معادل انگلیسی آن کاترپیلار است.به همین دلیل هولت موافقت کرد که ماشین جدید خود را با این نام عرضه بازار کند و کاترپیلار در سال 1986 به نام برندی در این کشور به ثبت رسید که جهان را به نهوی دگرگون کرد.

کاترپیلار در اولین سری ساخت خود حدود 13 میلیون دلار فروش داشت که این رقم در سالهای سال روند افزایشی را پیشرو گرفت و با شروع جنگ جهانی اول بولدوزر ها کت استفاده زیادی در جنگ داشتند و توانستند به نهوی نقش خودرا ایفا کنند.

تراکتور های هولت در جنگ جهانی اول!!!؟

تراکتور های هولت نقش مهمی در جنگ جهانی اول داشتند و قبل از این که ایالات متحده به صورت رسمی ارد جنگ شود 1200تراکتور را به منظور اهداف کشاورزی به روسیه فرا نه و... فرستاد.این ماشین آلات به صورت مستقیم به میدان فرستاده شدند تا بتواندد از نیرو ها محافظت کنند و تجهیزات را به خوبی جابه جا کنند.با گسترش جنگ مقام های بزرگ بریتانیا یکی ازتراکتور هارا سفارش دادند تا آنها را به صورت شخصی برسی کنند.آنها تحت تاثیر ساخت این ماشین قرار گرفتند و تصمیم گرفتند از آن به عنوان خودرویی برای حمل اسلحه استفاده کنند.این تراکتور ها باعث شدند تا بریتانیایی ها تانک هایی با این فناوری بسازند و تمام تاکتیک های جنگی را در آن به کار ببرند.

                 

ادامه مطلب
جزئیات محصول
1031

مشخصات

محصول کشور
کامبوج
تحت لیسانس
امریکا
جنس رویه
چرم جیر
کفی داخلی
طبی ، آنتی باکتریال و ضد بو
تکنولوژی
EVA
قابلیت شست و شو
بله
ضد بو
بله
ضدآب
خیر
مناسب برای
پیاده روی ، روزمره
سال معرفی و تولید
2017
درجه کیفیت
اورجینال
مدل
P711669
برند
caterpillar
نحوه بسته شدن
بند

مرجع خاص

ean13
711669
نظرات
بدون نظر

Leave a review

 • قیمت:
 • وزن:
 • کیفیت ساخت:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
بارگزاری تصاویر:
تصاویر را در اینجا رها کنید و یا برای آپلود کلیک کنید.

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم