کفش کوهنوردی مردانه کلمبیا مدلCOLUMBIA REDMOND BM3937-231

جدید

  • دارای رویه مش تنفسی و چرم
  • استفاده از فناوری "Techlite" برای ایجاد ساختاری سبک و راحتی بیشتر
  • استفاده از فناوری "Omni-Grip"  برای داشتن اصطکاک بر روی انواع سطوح
  • استفاده از تکنولوژی "Flex zone" برای انعطاف پذیری فوق العاده

جزییات بیشتر

4,400,000 ریال

این محصول در انبار موجود نیست

 
بررسی تخصصی

 کفش کوهنوردی مردانه کلمبیا مدل COLUMBIA REDMOND BM3937-231

کفش مردانه (COLUMBIA REDMOND BM3937 231) از سری کفش‌‌های کوهنوردی کمپانی مشهور کلمبیا است، که تمام ویژگی‌های فنی یک کفش کوهنوردی را دارد. کوهنوردی ورزشی است که روی سطوح سخت و ناهموار انجام می‌شود بنابراین باید زیره تعبیه شده در کفش کوهنوردی علاوه به چسبندگی کفش به سطوح سنگی به جذب اثر ناهمواری‌های سطح کوه نیز کمک کند. همچنین فرم و قالب رویه کفش جهت محافظت از مچ‌ پا در برابر پیچ‌خوردن در سطوح ناهموار کوهستان و حفظ دمای طبیعی بدن در هوای سرد کوهستان بسیار مهم است. ویژگی بارزی که این کفش را متمایز می‌کند مقاومت آن در برابر نفوذ آب است. البته به تمام ویژگی‌های ذکر شده زیبایی و استفاده از پارچه مشبک سبک از الیاف مصنوعی به همراه جیر در رویه را باید افزود. این ترکیب در رویه علاوه بر سبک کردن کفش به تنفس و تهویه کمک کرده و به دوام آن افزوده است. شرکت آمریکایی کلمبیا با سابقه‌ی بلند مدت‌اش در تولید تجهیزات ورزشی سعی کرده است تا با استفاده از فن‌آوری‌‌های جدید در عرضه تولید محصولات ورزشی رضایت خاطر بیشتری به مصرف کنندگان محصولات خود بدهد. این شرکت در سال 2001 به بزرگترین فروشنده پوشاک اسکی در آمریکا تبدیل شد. فن‌آوری‌‌های جدیدی که در این کفش استفاده شده Omni Grip و Techlite است.
Omni Grip فن‌آوری‌ به کار رفته در لایه زیرین زیره کفش است که به موجب آن این لایه علاوه بر اینکه در برابر سایش مقاوم می‌شود با طراحی خاصی که آج‌های آن دارد از ورزشکار در برابر لیز خوردن در سطوح لغزنده محافظت می‌کند.
Techlite فن‌آوری به کار رفته در لایه میانی زیره کفش است. این تکنولوژی با خاصیت ارتجاعی که به لایه میانی می‌دهد، موجب جذب فشارهای وارده از سوی زمین به پا شده و راهپیمایی طولانی مدت در کوه راحتی بیشتر را فراهم می‌کند. البته این فن‌آوری از وزن زیره نیز می‌کاهد که خود عامل مهم در کفش‌ است. به طور کلی این کفش با بهره گیری از تکنولوژی‌های Omni Grip و Techlite و طراحی مناسب و مقاومت آن در برابر آب، تمام ویژگی‌های یک کفش کوهنوردی را دارا می‌باشد.

 
جزئیات فنی