کفش ایمنی

نمایش 1–16 از 70 نتیجه

مشکی
21% 5,057,000 تومان
3,995,030 تومان

کفش ایمنی یا کفش کار

حتما این شعار معروف را شنیده‌اید که اول ایمنی بعد کار و همین حقیقت، سرمشق بسیاری از کارگران زحمتکش موفق و البته کارفرمایان فهمیده و خوش آتیه است. بد نیست بدانید که یکی از مهم‌ترین وجوه ایمنی، داشتن ابزار مناسب و لباس محافظ در برابر صدمات احتمالی ناشی از کار و فعالیت کارگاهی است و بین وسایل ایمنی پرکاربردترین و مهم‌ترین آنها، کفش ایمنی و کار است که با وجود آن می‌توانید در برابر اجسام تیز و برنده، سقوط اشیاء، سطع لغزنده و الکتریسیته از قلب دوم خود محافظت کنید. با دانستن ویژگی های کفش کار، می‌توانید یک کفش مناسب و استاندارد را با آگاهی کامل از فروشگاه های کفش ایمنی سراسر کشور تهیه کنید

مشخاصت کفش ایمنی استاندارد

کفش ایمنی و کار برای محافظت از پای کاربر در برابر خطرات احتمالی طراحی شده اند. اجزای مختلف کفش ایمنی شامل رویه، کفی، سرپنجه و زیره است.

رویه کفش ایمنی عموما از جنس چرم طبیعی ساخته میشود که علاوه بر دوام بالا تنفس پذیر نیز هستند.

کفی های طبی که در کفش کار، گودی پا را پوشش داده و از قوس پا حمایت میکند که نهایتا راحتی بالایی را برای پاها به ارمغان می‌آورند.

سرپنجه ها نقش مهمی در محافظت از انگشتان پا دارند که در ادامه با انواع آنها و کاربردشان بیشتر آشنا میشویم.

زیره مهم ترین قسمت کفش است و اهمیت بالایی دارد. یک زیره استاندارد باید مقاوم در برابر لغزش های شدید، عابق برق و ضد روغن و مواد نفتی باشد. همچنین از نفوذ اشیاء تیز به داخل کفش جلوگیری کند.

کفش کار که تایید شده استاندارد بین المللی هستند، قادر به تحمل فولاد به وزن ۲۰ کیلوگرم است. و می‌تواند از سقوط اجسام از ارتفاع یک تا دو متری بر روی کفش جلوگیری کنند و ۲۰۰ ژول از انرژی جنبشی را جذب کنند.
از قدیم نقل شده اول ایمنی بعد کار چون تعویض کفش راحت تر از پاهای آسیب دیده است. با خرید کفش ایمنی استاندارد دیگر نگران آسیب دیدن پاهای خود نباشید.

بهترین کفش ایمنی در بازار

از بهترین کفش‌ کار می‌توان به کفش ایمنی کاترپیلار اشاره کرد زیرا این شرکت در ساختن کفش‌ها تمامی استاندارد های جهانی را رعایت کرده و مناسب انواع محیط کارگاهی و مهندسی با تخصصی ترین امکانات تولید می‌کند.

کفش ایمنی

انواع سرپنجه در کفش های ایمنی

کفش ایمنی و کفش کار دارای سر پنجه های فولادی، کامپوزیت و آلومینیوم هستند که از انگشتان پا در مقابل ضربه محافظت می‌کنند. جنس سازنده این سر پنجه ها از فولاد آبکاری شده است که تحمل فرود آمدن ضربه را تا حداکثر ۲۰۰ ژول دارد. اگر غیر از این باشد، نه تنها سر پنجه فولادی از انگشتان پای شما محافظت نکرده، بلکه مثل یک جسم برنده عمل می‌کند و باعث قطع شدن انگشتان پا می‌گردد. همچنین ساختار یک کفش ایمنی به لحاظ رعایت مسائل بهداشتی نیز باید از استانداردهای ویژه ای برخوردار باشد. از لحاظ مسائل بهداشتی اگر شما از کفش هایی که بدون آستر هستند استفاده کنید، باعث به وجود آمدن میخچه در کف پا شده و محیط را برای به وجود آمدن قارچ در کفش فراهم می‌آورید که این خود باعث بوی نامطبوع پاهایتان می‌شود. در بولگانو Bolgano تمامی کفش های ایمنی موجود با کیفیت اورجینال و بهترین کیفیت از نظر ایمنی و بهداشت به فروش می‌رسد.

کفش ایمنی استاندارد جهانی

خرید کفش ایمنی از بولگانو

برای اینکه از پاهای خود در برابر خطرات احتمالی ناشی از سقوط اجسام، برق گرفتگی، مار گزیدگی، لغزش و فرو رفتن اجسام تیز مراقبت کنید، باید کفش ایمنی یا کفش کار مناسب و استاندارد تهیه کنید. ما در فروشگاه اینترنتی بولگانو سعی بر این داریم که بهترین کفش های کار و ایمنی از برند معتبر و شناخته شده دنیا برای راحتی و حفاظت از قلب دوم شما ارائه دهیم. شما می‌توانید برای اطلاعات بیشتر از کفش ایمنی به دسته بندی آن در وبسایت فروشگاه بولگانو Bolgano سر بزنید و یا از طریق شماره تماس فروشگاه از همکاران ما برای خرید کفش ایمنی مناسب محل کار خود مشاوره کاملا اختصاصی دریافت کنید. 

شماره تماس بولگانو : 07635243100